ASLINDA ALAYI EVETÇİ...

Düne kadar, Lider Devlet Bahçeli'nin önünde eğilenler, ceketini ilikleyenler, kapısında bekleyenler, fotoğraf çektirmek için sırada bekleyenler, elini öpmek için birbiriyle yarışanlar... Ne acı tecellidir ki, hepsi birden HAYIRCI kesildiler.

Siz bakmayın bunların HAYIR dediklerine.. Aslında bunların alayı EVETÇİdir. Çünkü Lider Devlet Bahçeli EVET dediği için HAYIR diyorlar. Lider Devlet Bahçeli HAYIR deseydi bunların tamamı EVET derdi bu kadar basit.

Bunlar HAYIR KOROSUnda buluşmuşlar, şefleri nezaretinde çok güzel nağmeler, şarkılar, türküler söylüyorlar... Ama söyledikleri de bir çekirdek kabuğunu doldurmuyor.

Çünkü bunların derdi 18 Maddelik Anayasa değil, bunların derdi Lider Devlet Bahçeli...

Yatıyorlar Devlet Bahçeli kalkıyorlar Devlet Bahçeli... Sonra da bir bakıyorlar ki, Lider Devlet Bahçeli ne dediyse hep haklı çıkıyor.

Ne yazık ki, bunlar koro halinde, kırık plak gibi hep o şarkıyı söylüyorlar.

Ne yaparsanız yapın.. Allah size nasip etmez.. Çünkü niyetiniz halis değil, düşünceniz doğru değil, bakışınız yanlış, yürüyüşünüz hep hedefsiz. Siz ve sizin gibiler hep nefisiniz için bağırıyorsunuz ve nefsiniz için yürüyorsunuz!..

Oklarınız diğerlerinin okları gibi, oklarınız diğerlerinin hedefi gibi.. Sizin onlardan ne farkınız var ki?

Yazar Yıldıray Çiçek'in de ifade ettiği gibi: Evet dün Başbuğ Alparslan Türkeş'e ne yapıldıysa, ne söylendiyse aynısı bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye bu kişiler tarafından söylenmektedir. Bunlarda ne inanç, ne dava vardır. Yeter ki, MHP TÖKEZLESİN, yeter ki, DEVLET BAHÇELİ YIPRANSIN. Tek dert ve hedefleri budur.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum