ASRIN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TARİH YAZIYOR!...

Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, Türk milleti asla hesap dışı bırakılmayacaktır. Çünkü asrın Lideri Sayın Devlet Bahçeli asrın mücadelesini veriyor!...

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ ile ilgili ne dediyse haklı çıktı, ilgilileri hep uyardı.. Yanlışlarını sürekli söyledi.. Yapmayın-etmeyin FETÖ büyük tehlike dedi haklı çıktı.

Asrın Lider Devlet Bahçeli, ne dediyse dedikleri tek tek çıktı ve yol gösterdi. Açılım dedi haklı çıktı ve sonuca gitti ve sonuç almaya başlandı. Allah kendisinden razı olsun.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, OHAL Muhtelif İllerimizde uygulansın dedi.. İlgililer dikkate almadı.. Memleketin durumu iyi değil derhal OHAL uygulansın dedi.. Oralı olmadılar.. Sonuç yine Bahçeli haklı çıktı.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile Anayasanın ilk 4 Maddesi güvence altına alınacak, yönetim istikrarsızlığı sona erecek dedi.. Küresel güçler ve işbirlikçileri ayağa kalktı.. Sonuç Lider Bahçeli haklı çıktı.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, Barzani Referandumu savaş sebebi sayılmalı, her türlü tedbir alınmalı, sonuçları yok sayılmalıdır dedi haklı çıktı ve sonuç alındı. Çünkü Bahçeli hep Ülkeyi düşünen liderdir.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, Üniversite sınavları kalksın dedi.. Dedikler tek tek kabul gördü. Çünkü Ülkesi için her fedakarlığı yapan ve sözüne itibar edilen yiğit bir liderdir.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, Fırat Kalkanı ve İdlib operasyonundan sonra şimdi de Kandil yerle bir edilmelidir dedi.. Hala bu konuda ısrarlı bir şekilde mücadele ediyor ve sonucu hep birlikte pek yakında göreceğiz.

Asrın Lideri Devlet Bahçeli, Zeytin Dalı Harekatı'nda yine üzerine düşeni yapmış, Arslanlar gibi kükremiş, ABD'ye gerekeni söylemiş, Devletin yanında AKP'ye destek vermiş, Türk milletine, Kahraman Ordumuza moral vermiş ve üzerine düşeni yerine getirmiştir.

Küresel güçler, uzantıları ve işbirlikçileri ne kadar yırtınsalar da, gündemi asrın lideri sayın Devlet Bahçeli Türk milleti ve Ülkemiz adına belirleyecektir. Çünkü asrın Lideri Devlet Bahçeli tarih yazıyor.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.