BAHÇELİ AKP'DEN TALİMAT ALIYOR İFTİRASINI ATANLAR ALÇAKTIR, ŞEREFSİZDİR!

Hani bir söz var ya.. Zenginin malı fakirin çenesini yorar diye.. Şu işe bakın ki, MHP'nin ve Lider Devlet Bahçeli'nin derdi de, beyinsizlerin, beynini yoruyor!.. Ne acıklı bir durum değil mi?

Kimseyi kazanmaya çalışma.. Giden gider kalan kalır. Bırak sizi, bizi, hepimizi kaybeden düşünsün...

Eğri yaydan çıkan ok hedefe ulaşamaz. Üç yanlıştan bir doğru çıkmaz. Sonunda nefisleri yine öne çıkar. Ama çok geç ihaneti onayladınız!...

Bizler birileri gibi ne rütbe peşine düştük, bizlerin birileri gibi ne makam sevdamız oldu, bizler birileri gibi ne sevdamızdan, ne de davamızdan vazgeçtik. Bizlerin rütbesi ve makamı Allah'ın indindedir.

Bizler kimsenin dedikodu yapmasından, bizler kimsenin fitne üretmesinden, bizler kimsenin iftira atmasının etkisinde kalmayız, yolumuza devam ederiz.

Bizler her zaman Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde ve Davamızın hizmetkârıyız. Sözün kısası partimiz MHP, Genel Başkanımız Lider Devlet Bahçeli'dir.

Çırak ustasına sormuş; Bir gün herkes gider mi usta? Usta cevap vermiş: Menfaatleri için kalan herkes bir gün gider evlat.

Yarı yolda bırakmak tam da siz ve sizin gibilerine göre, böyle devam edin. Çünkü sizler kendinize yakışanı yapıyorsunuz. İnanın sizlerin yokluğu bizlere huzur veriyor.

Gittiniz bari susun, hiç olmazsa bu erdemliliği gösterin.

Kim ki MHP ve Lider Devlet Bahçeli AKP'den Talimat Alıyor İftirasını Atıyorsa, O Şahıs; Müfteridir, Alçaktır, Şerefsizdir

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.