BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLER BUNA ASLA FIRSAT VERMEYECEKTİR

CHP-HDP-PKK-FETÖ birlikteliği vatanımızda kaos çıkarmak için işbirliği yaptıkları gözle görülmektedir. Hiç heveslenmeyin sonunuz hüsran olacak ve hevesleriniz kursaklarınızda kalacaktır.

Bu şer cephesinin ilk işi MHP'ye saldırmak, Türkiye'de huzursuzluk yaratmak, Ülkücü camiayı tahrik etmek ve Ülkemizde bir iç çatışma çıkartmak. Ama başarılı olamayacaklardır.. Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücü Camia buna fırsat vermeyecektir.

MHP her zaman olduğu gibi bugün de Ülkemizin tıkanan yollarını açıyor ve milletimiz de MHP'nin sayesinde tıkanan yollardan huzur içinde geçiyor.

Anayasa MHP'nin eseridir. Halkımız 16 Nisan'da Lider Devlet Bahçeli'ye güvenerek, inanarak sandığa gitmiş ve EVET diyerek gereğini yapmıştır.

İçteki ve dıştaki şer odakları ile bunların uzantıları 16 Nisan'da yapılan referandumda HAYIR çıkması için çok mücadele etti ama toz oldu gittiler. Çünkü niyetleri kötü!..

Ülkemize ve insanımıza düşman olan şer güçlerin kim olduklarını biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Çünkü MHP ve Ülkücü camia bu ülkenin bir gerçeğidir.

Ne acı tecellidir ki, lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet edenler 16 Nisan'da Ülkücülerden öyle bir tokat yediler ki şaşırıp kaldılar.

Bu ülkede yaşayıp da akıl sahibi olan herkes çok iyi bilir ki, bu değişikliğin yolunu açan da, milletten onay almasını sağlayan da MHP'dir.

MHP ve Ülkücü camiayı siyasi sahneden yok etmek için şer güçler faaliyete geçmiş, Şeytanî planlar yapmış, Allah'a şükür güçleri yetmemiştir.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'yi sindirmek, yok etmek ve eritmek için küresel güçler ve onlarla işbirliği yapan muhalefet hüsrana uğramıştır.

MHP'ye kimsenin gücü yetmeyecektir. Çünkü MHP dualı bir partidir. MHP bir çınardır.. Dalı, budağı, yaprağı çok köklüdür. Kimse savuramaz!...

MHP Türk milletinin partisidir. MHP çok güçlendi ve siyasette söz sahibidir. Türk siyasetinin en etkili ve en belirleyici partisi haline gelmiştir.

MHP Türk milletine güven veriyor, MHP'nin içinde olmadığı ve destek vermediği hiç bir siyasi kararın sonuca ulaşması mümkün değildir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türk milletinin sevgisini-saygısını kazanmış, güven vermiş ve her gittiği yerde Devlet adamı gibi karşılanıyor!

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Milletin nazarında ve gönlünde çok önemli yer edindiği bir gerçektir. Etkileri kısa zamanda görülecek ve iktidara yürüyecektir.

Çatlasanız da, patlasanız da 2019 Yılında Ülkücü bir aday Cumhurbaşkanı olacak, MHP de iktidara gelecek. Allah aşkına düşün yakamızdan.

Milliyetçi Ülkücü Hareket'e gönül vermiş dava arkadaşlarımız yeminlerinin gereğini yerine getirmenin huzurunu yaşamaktadır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.