BAHÇELİ'YE MUTLAKA BİR SÖZ SÖYLENECEKSE, BU ANCAK TEŞEKKÜR OLMALIDIR

Devlet Bahçeli, ülkenin gidişatının iyi olmadığını, gitgide felakete doğru sürüklendiğini hisseden ve ileriyi gören bir devlet adamıdır.

Ülkemizi 15 yıldır idare eden iktidar artık yetersiz kalmakta olup, çaresiz bir şekilde çırpındığını gören Bahçeli gidişata dur demiştir.

MHP ve Devlet Bahçeli, Ülke her alanda felakete sürüklendiğini anlamış, gereken tedbiri almış, proje üreterek iktidara yön vermiştir.

MHP ve Devlet Bahçeli, büyük bir sorumluluk alarak felakete sürüklenen Ülkemizi uçurumdan çekip almış, terörün iştahını kursağında bırakmıştır

MHP ve Devlet Bahçeli, Ülkemiz üzerinde gözü olan dış güçlerin oyununu bozmuş, hükümete cesaret vermiş, Ülkemizi uçurumun kenarından almıştır.

MHP ve Ülkücüler iktidara gelmelidir, yüzler gülmelidir, huzur ortamı olmalıdır, sıkıntılar gidermelidir, tek çare MHP ve Devlet Bahçeli'dir.

MHP, Ülkücüler ve Lider Devlet Bahçeli Türk milletinin, Türk dünyasının ve geleceğimizin teminatıdır. Titreyelim ve kendimize gelelim.

MHP çatısı altında ve Devlet Bahçeli'nin etrafında tek yürek olmalıyız! Bizi biz yapan bu birleşme değerleridir. Yoksa hep üzülürüz, ağlarız!

Allah aşkına birisi çıksın iyi bir şey söylesin. AKP'nin iktidarında, hep hüzün, hep sıkıntı, hep çile, hep gözyaşı, hep şehit var!

15 yıllık AKP iktidarının bizi getirdiği nokta bu. 15 yıllık iktidar hep çaresiz kaldı, hep diz çöktü, hep yalvardı. Hiç ama hiç dik duramadı!

Anlar ağlamayacak dendi, babalarımız bile ağladı. AKP hep ağlatan parti oldu. MHP'nin iktidarında analar, babalar hiç ama hiç ağlamayacak!

Allah'ım! Türkiye tıkanmıştır, yönetilmez durumdadır. MHP'ye iktidar nasip eyle Türk milletinin yüzü gülsün, çiçekler açsın, sevinçle dolsun.

Tek kurum MHP, tek lider Devlet Bahçeli kalmıştır. Allah’ım! Göster MHP'ye iktidarı, göster lider Devlet Bahçeli'ye Cumhurbaşkanlığını!...

Zaman ahde vefa ve gönülleri birleştirme zamanıdır. Allah’ım! Türk milletinin gönüllerini birleştir ve MHP'yi iktidara getirmeyi nasip eyle!

MHP ve Ülkücü camiada bu vatan aşkı var oldukça hiçbir kimseye boyun eğmeyeceğiz, hiç kimsenin önünde eğilmeyeceğiz ve eyvallah demeyeceğiz.

Tek çare MHP, tek çare Ülkücüler, tek çare Türk milliyetçileri, tek çare lider Devlet Bahçeli.. Tek çare MHP ve Ülkücülerin iktidarı!

MHP Türk milletinin geleceğinin yegâne teminatıdır. Devlet Bahçeli güvenebilecek tek liderdir. Çünkü vatana sevdalı bir liderdir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum