BAZI AKADEMİSYENLER OKULLARI ÖRGÜT YUVASINA ÇEVİRDİ!...

Ülkesi için çalışan, ülkesini seven çok değerli akademisyenlerimizi tenzih ediyoruz. Çünkü vatanı için milleti için her fedakarlığı yapan ilim-irfan sahibi herkese boynumuz kıldan incedir. Kendilerine sonsuz saygımız ve sevgimiz vardır.

Bunun yanında bir kısım akademisyen var ki sanki Devletimizin okullarında değil de örgüt kamplarında gibi davranıp, ilim irfan yerine propaganda yapıyorlar.

Bu akademisyenler, çalışmış oldukları okullardan derhal atılmalı, bunların öğrenciye verebileceği hiç bir bilgi, birikim ve ilim yoktur. Çünkü bunların hedefi terörü beslemek, yardım etmek ve Türkiye'de huzursuzluk yaratmak için zemin hazırlatmaktır.

Bu akademisyenler, ipe sapa gelmeyen, huzursuzluk çıkaran, ülkesini seven öğrencilere zorluk çıkaran ve öğrenim haklarını ellerinden alan.. Bu hain akademisyenlerden Vatana, millete asla fayda gelmez.

Bu hain akademisyenler, okulları örgüt kampına çeviren ve örgüt elamanları gibi çalışmaktadırlar. Bu ve buna benzer haberler basında geniş yer almış, siyasilerin gündeminde olmuş ve ülkemizin gündemine oturmuştur.

Bu akademisyenler, tüm terör örgütleri ile bağlantıları vardır. Ülkemize ciddi manada sıkıntı yaşatmaktadırlar.

Bu bölücü akademisyenlere yardım ve yataklık edenlerin de bunlardan asla bir farkı yoktur.

Yok öyle yağma artık ihanete geçit yoktur. Ya Vatanın, Bayrağın yanında yer alacaksın, ya da hainlerle defolup gideceksiniz.

Hem bu vatanın ekmeğini yiyeceksin, suyunu içeceksin, hem bu devletin bütün imkanlarından yararlanacaksın, hem de hainlik edeceksiniz.

Okulları bölücü odakların merkezi haline getiren bu akademisyenler.. Ülkemizi AİHM ve her yere şikayet eden, öncülük eden yine bu hain akademisyenlerdir.

Ey akademisyenler, aklınızı başınıza toplayın, Ülkemize bunca saldırı varken, hainler kol gezerken, kimse bize yön tayin etmesin! Yoksa bedeli ağır olur.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR