BİRLİK SENSİN MHP…

MHP bu milletin tek ve son şansıdır. Zaten bu yüzden her dönem hedef oluyor. Ancak, yel kayadan toz alırmış.

MHP'nin ülkülerinden ve ilkelerinden kopanlar ayıklanmıştır. Artık hedef kilitlenme zamanıdır. Türkiye tarihinin en zor ve sıkıntılı dönemini yaşamaktadır.

MHP her zaman olduğu gibi yine en zor dönemde üzerine düşeni yapmaktan geri durmamış, risk almış ve siyasetin belirleyici partisi konumuna gelmiştir. Yeni sistemde de bu durum değişmeyecektir.

MHP'nin onay vermediği hiçbir planın başarıya ulaşma şansı yoktur. Germeye, ayrışmaya, bölmeye ve yıkmaya dayalı muhalefet anlayışını kesin olarak reddeden, ülkenin her meselesine çare ve çözüm üreten MHP, devletten ve milletten yana aldığı tavır sayesinde, toplumsal parçalanma ve kaos planları boşa çıkarılmıştır.

MHP gerçek anlamda yerli ve milli bir partidir. Türk milliyetçiliğini esas alır. Son Türk Devletini yaşatmak herkesin ama en çok bizim milliyetçilerin varlık sebebidir.

MHP Türkiye'nin bugünkü durumundan siyasi olarak en çok faydalanabilecek partidir. Bütün söyledikleri haklı çıkmış ve düşüncelerinde tam isabet sağlamıştır.

Söyleyecek çok sözü vardır. Ancak, ülkenin bu zor döneminde siyaset yapmayı değil, devletine sahip çıkmayı her şeyin önüne geçiriyor.

"Önce ülkem" diyerek, hükümete yol gösteriyor, doğru kararlar alınabilmesi için yardım ediyor ve destek veriyor. Yanlış olanları da söylüyor, uyarıyor ve engelliyor. Sorumlu muhalefet olmak budur. Umarız ve dileriz, bu anlayış bütün siyasi partilere hâkim olur.

MHP bu ülkenin tek ve son şansıdır. MHP'ye yapılan kötülük, bu ülkeye ve millete yapılmıştır.

Nokta kadar menfaat için, virgül gibi eğilenler, sonunda düz hat olup çiğnenmeye mahkumdurlar.

Vatan için MHP, Türklük için MHP, Senin için MHP, Herkes için MHP, Çare MHP, Çözüm MHP... Biz işimize gelse de gelmese de hakkı tutup kaldırırız çünkü biz MHP'liyiz.. farkımız bu...

Eğer bir işi yapabileceğimize inanırsak, ne kadar güç olursa olsun başarırız. Fakat, kendimizi dünyadaki en basit bir şeyi yapamayacak biri olarak görürsek köstebek tepecikleri bile gözümüze tırmanamayacağımız kadar yüksek görünür.

Umut sensin MHP, Gelecek sende MHP, Birlik sensin MHP, Dirlik seninle olacak Oylar MHP'ye...

Alın teriyle helal lokmasının peşinden koşan namus timsali her kardeşime şükranlarımı sunuyorum... Hamd olsun Edirneli kardeşlerim MHP diyor...

Allah verdikçe veriyor, MHP’ye çelme takmayı, tarihi yürüyüşünü engellemeyi amaçlayan güdümlü anket şirketleri, alçak işbirlikçiler, hain Türk düşmanları 2023 seçimlerinde cevabı bizzat Türk milletinden alacaklar. Allah’a şükür çok güçlü geliyoruz.

İnsanlar, nerede kuvvet görürse hak orada sanır, oysa hak ile güç pek az birleşir. Doğru bildiğini doğru gördüğünü anlatmadıktan sonra insan olmanın ne manası var ki.

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR