BİZ BURADAYIZ, MHP'DEYİZ GİDENLERE ALLAH SELAMET VERSİN

Yazıma bir ayetle başlamak istiyorum.. "Onlar sanki birbirine birleştirilerek kuvvetlendirilmiş binalar gibidir." (Saff Suresi-4) Ülkücüler de binanın harcı, çimentosu, kireci, suyu, çakılı, karılmış betonu ve örülmüş tuğlalarıdır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin de dediği gibi kapı açıktır giden gider gelen gelir...

Hayatta hiç unutulmayacak, affedilmeyecek ve affedilse bile bir ömür insanın boğazında düğüm olarak kalacak şeyler vardır. Unutulmasın ki, o düğüm boğazınızdan hiç eksik olmayacaktır. Allah'ın davası olan bu kutsal davaya en büyük kötülük yapan vefasız ve nankördür.

MHP ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli hakkında edepsizce konuşup yorum yapanlar ya dış güçlerin satılmış uşakları, ya da içimizde-dışımızda örgüt artıklardır.

MHP'yi ve Lider Devlet Bahçeli'yi savunduğumuzdan ve desteklediğimizden dolayı bizler ile ilgili dedikodu yapan, fitne üreten, sahte, şerefsiz, nankör, karaktersiz insanlara diyorum ki; er geç belanızı bulacaksınız.

Varsın garabet yuvası gıybet odakları tuzak kursun, varsın müfteriler fitneyle avunsun, ne gam, ne tasa! Lider Devlet Bahçeli alayına yeter, hepsini alt eder.

Ey ihtirasına yenilenler! Ey ikbalini istiklalin önünde zanneden zavallılar! Ey karanlık emellere baston olanlar! Devlet ve milleti için yüreğini ortaya koyan Lider Devlet Bahçeli'ye koro halinde saldırmak niye?

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Cennet Mekan merhum Metin Tokdemir'in sözleri ile yazımı noktalıyorum:
"Bugün MHP'nin varlığı olmasaydı, Ülkücülerin varlığı olmasaydı, Türkiye bölünme noktasına çoktan gelmişti. O nedenle, ben Metin Tokdemir olarak yetişmişsem, bir takım kabiliyetlerimiz ve erdemlerimiz varsa Ülkü Ocakları'nda ve MHP'de aldık. Yani bugün ben Ülkücüyüm, ben MHP'liyim diyenlerin hepsi MHP ve Ülkücü Harekete vermekten çok, ondan almışlardır. Ahde vefasızlık namussuzluktur, ahde vefalı olduğumuz için de, MHP'deyiz. Bugün İslam'ın da, Türk milletinin de yegâne ümidi şu topraklarda yaşayan insanlardır. Biz buradayız, MHP'deyiz. Gidenlere Allah selamet versin."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR