BİZ ÜLKÜCÜYÜZ, HADİ ORADAN UTANMAZLAR!...

Lider, Teşkilat, Doktrin üçlemesini içine sindiremeyenlerden vallahi de, billahi de ülkücü olamaz... Bunların Teşkilatla bağları da olamaz... Bunlar pamuk ipliğine bağlı zayıf karakterli kişilerdir. Demek ki, bunlar "Lider, Teşkilat, Doktrin"i ya tersten okuyorlar ya da bilmiyorlar.

Davamıza ve MHP'ye acımasızca saldıran, hakaret eden, böl-parçala-yut taktiği uygulayan, bilmeden, anlamadan Lider Devlet Bahçeli'yi hançerleyen bu ülküsüz insanlardan Allah aşkına ne olur ki? Olsa olsa; davasına, MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye kınalı elleri ile taş atan olur!...

Siz her zaman menfaatiniz için MHP'li oldunuz!... Mama kesilince oldunuz MHP düşmanı... Zaten siz hiçbir zaman MHP'li olmadınız-olamazsınız da!... Çünkü sizler midenize ve nefsinize mahkum olmuş şımarık, bencil ve şuursuz boş gönül, kuşsuz kafessiniz.

Menfaatiniz için her türlü taklayı atın, hep ben ben ben diyin, kendinizden başka kimseyi görmeyin, içki masalarında atın tutun, kapalı kapılar ardında fitne üretin, hiç kimseyi beğenmeyin... Heeyyyt açılın bu dünyayı biz yarattık diyin... Sonra da "biz MHP'li değil Ülkücüyüz" hadi oradan.. Hadi oradan... Utanmazlar!...

Sizin işiniz-gücünüz maksatlı olarak ona-buna yakıştırmalar yapmanız, iftira atmanız, kişileri kendi emellerinize göre kullanmanız... Sizin söylemek istediğiniz bir konuyu başkalarına söyletip ve yazdıran yüreksiz ve korkak kişilersiniz.

Makam için, mevki için her türden dalavereyi çevirin, insanları kötü emellerinize göre yönlendirin, onun-bunun uşaklığını yapın... Ondan sonrada biz MHP'li değil Ülkücüyüz. Allah aşkına siz ve sizin gibiler zaten MHP'li olamaz.. Hele hele Ülkücü hiç olamaz!... Olsanız olsanız fitnenin başı olursunuz.

Sizde hiç ama hiç suç yok!.. Suçun büyüğü bizde... Sizi sırtımıza aldık, omuzladık bir yerlere getirdik... Hem de maddi hiç bir kaybınız olmadan... Hem de hiç terlemeden ve bir damla ter akıtmadan. Yüce Rabbimden dileğim odur ki, "Siyasette iki yakanız bir araya gelmesin"

Atalarımız ne güzel söylemiş: "Kurtların sessiz kaldığı yerde itler, çakallar volta atar. Ama bilmezler ki kurtlar o sessizliği bozarsa kıyamet kopar."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.