BİZİM YERİMİZ DE, YURDUMUZ DA BELLİDİR KİM NEREYE GİDERSE GİTSİN...

Çıkarları için davasını satanların, koyup kaçanların, kimlerle işbirliği yaptığı ve kimlerle yol yürüdükleri gün gibi aşikardır. Yani takke düşmüş kel görünmüştür.

Kimin ne olduğunu, neye ve kime hizmet ettiğini bu millet görmüş, MHP ve Ülkücü camia da anlamıştır.

Tarih, ihtiyatsızlara merhametsiz; iradesizlere mezbaha; ihanet edenlere ise mezardır. Daha yola çıkarken düğmeyi yanlış iliklemişler ve ondan sonrası da tamamen yanlış işlemektedir.

Bizim yerimiz de yurdumuz da bellidir, kim nereye giderse gitsin.. Değil MHP'yi bölmek, bir oy dahi koparmaları mümkün değildir. Çünkü Allah'ın gönlüne güç giden bir hareketin başarılı olması mümkün mü?

Bizim için önemli olan, Allah'ın rızası, Liderin takdiri, Türk milletinin ve devletinin birliği ve dirliğidir. Gürültü çıkarmakla, çok konuşmakla, bir yerlere sığınmakla siyaset yapılıyor olsaydı, tarlaya gömülmezdiniz.

Ne Nazlı Üç Hilal'i, Ne Şerefli Davayı, Ne de uğruna ömrünü adayan lider Devlet Bahçeli'yi terk etmeyeceğiz. Zira, sizi konuşturanlar, meydana salanlar, size sahip çıkamamışlardır. Kullanılma tarihiniz bittiği zaman hepten bir kenara atılacağınız muhakkaktır.

Dün de aynı adresteydik yarın da aynı adreste olacağız. Adresimiz MHP'dir, hareket tektir ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'dir. Tarih sizin gibi ayrılıkçıların, özel hesap peşinde olanların, yapmak yerine bozmak, birleşmek yerine bölmek için çırpınanların enkazıyla doludur.

Siz saldırdıkça; Biz sarılacağız!.. Ne Ülkümüzden, ne Davamızdan, ne Partimizden, ne Başbuğumuzdan, ne de Lider Devlet Bahçeli'den vazgeçmeyeceğiz. Bugüne kadar mevcut siyasi partilerden kopup, ayrı bir oluşum içine girenlerin başarılı olduğu, kalıcı hale geldiği görülmemiştir. İstisna cinsinden dahi örneği yoktur.

Rüzgar esiyorsa; Bırak söğüt düşünsün! Çınara zaten bir şey olmaz... Bu tür girişimlerin en fazla bir seçimlik ömrü oluyor. Yine tarih tekerrür edecektir. Herkes yaptığıyla, yanlışıyla baş başa kalacaktır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR