BOZKURT İZİ TAKİP EDİLMELİDİR ÇÜNKÜ O BOZKURT, LİDER DEVLET BAHÇELİ'DİR

Türk milleti, MHP'yi bu ülkenin varlığının ve bölünmez bütünlüğünün teminatı olarak görüyor. Bu dün böyleydi, bugün de böyledir, böyle olacaktır.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'nin yanlış bir şeye EVET demeyeceğini akıl ve vicdan sahibi herkes biliyor.

Referandum sürecinde millete söyleyecek sözü olmayanlar, bütün ümitlerini yanıltma, karalama, hakaret ve hatta ihanete bağlamış durumdalar.

MHP, "öncem ülkem" diyerek varlık sebebinin gereğini yerine getirmiş, tıkanmış ve sorundan başka bir şey üretmeyen sistemin önünü açmıştır.

MHP, "Millet için evet, devlet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet" diyor. Bu ülke için bir yeminimiz vardır. Vazgeçilmez.

Lider Devlet Bahçeli olduğu için de, bütün değerleri yerle bir ederek ona yükleniyorsunuz. Bunun neresinde akıl, vicdan ve ahlak var?

Lider Devlet Bahçeli'ye saldırmanız, hakaret etmeniz, belden aşağı vurmanız, çirkin ifadeler kullanmanız, iftira atmanız şerefsizliktir.

Siz de çok iyi biliyorsunuz ki, MHP felakete gidişin önünü kesmiş, ülkeyi düze çıkarmak için görev üstlenmiş ve ülkemize sahip çıkmıştır.

Eğer MHP'nin duruma el koyan bu siyaseti olmasaydı, siz o zaman görecektiniz, neler olacağını. Sizin tek düşünceniz Lider Devlet Bahçeli düşmanlığı.

Lider Devlet Bahçeli, Devlete sahip çıkmıştır. Bölücüler, vatan millet düşmanları, bu ülkeyle ve milletle hesabı olanlar saldırıya geçmişlerdir.

MHP doğruyu savunduğu için bu güruh o zaman da kudurmuş, harekete geçmiş ve saldırmıştı. Herkes varlık sebebinin gereğini yapıyor.

Birilerinin varlık sebebi yıkmak, parçalamak yok etmek, MHP Lideri Devlet Bahçeli, bizim varlık sebebimizi yaşatmak, yüceltmek ve yükseltmektir.

AKP'nin gitmesi uğruna ülkenin batmasına rıza gösterebilir. Ama "önce ülkem" diyenlerin yüreğinde ateş var. Bu vahim duruma seyirci kalamazlar.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, ülkemizin selameti için elini değil gövdesini taşın altına her zaman koydu şimdi de koyuyor.

MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler, ülkesine, bayrağına, milletine, vatanına devletine, diline, imanına sahip çıkıyor.

MHP Adana İl Başkanı Sayın Yusuf Baş'ın ifade ettiği gibi: "Dün, Anayasanın ilk dört maddesini değiştirmeye, yerel özerklik şartını aynen kabul etmeye, terör örgütü için genel affa hazır olduklarını açıklayanların, bugün MHP'yi ve Sayın Genel Başkanımızı suçlamaları, aslında bir hazımsızlığın ifadesidir. Sayın Devlet Bahçeli Bozkurt hamlesi yapmış, okyanus ötesinin ve işbirlikçilerinin hesaplarını bozmuştur. Sıkıntıları ve saldırganlıkları bundandır. Halkımızın kafasını karıştırmak isteyenler amaçlarına ulaşamayacak. Her şey çok net, çok açık. At izi ile it izi karıştığında Bozkurt izi takip edilmelidir. O Bozkurt, Lider Devlet Bahçeli'dir. Şimdi hep birlikte, gece gündüz demeden çalışıp ülkemizin, milletimizin geleceği için sandıktan evet sonucunu çıkarmanın gayretini vereceğiz." Sayın Başkanın bu ifadelerine aynen katılıyoruz.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.