BU DAVADA YOL YÜRÜNECEKSE; YOL ARKADAŞLARI YİĞİT BOZKURTLAR OLMALIDIR

Yedi düvel kirli emellerine ulaşmak amacıyla, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi devirmek için; medyasıyla, parasıyla, küresel güçle, içimizdeki hainler ile, algı operasyonlarıyla, kandırılmış insan yığınlarıyla beraber adeta Haçlı Seferi düzenlediler.

Vefayı, adamlığı, sadakati aradık hep sağımızda, solumuzda… Bir vefası için çırpınanları gördük, bir de vefasızlık için çırpındıkça batanları…

Bunlar karşımıza bazen bir divan üyesi, bazen bir milletvekili, bazen bir MYK üyesi, bazen bir il başkanı, bazen bir ilçe başkanı, bazen bir belediye başkanı, bazen bir ocak başkanı, bazen de bir sendika başkanı olarak gördük.

Merhum Mehmed Âkif Ersoy'un ifadesiyle: "İkiyüzlüleri sever oldum, çünkü yaşadıkça yirmi yüzlü insanlar görmeye başladım." Nedir bu çok yüzlülük? Nedir bu omurgasızlık?

Liderin etrafında MHP'yi savunma, koruma refleksi kuramıyorsan onun yanında niçin çeşitli sıfatlar taşıyorsun ki? Bu hareket sizin mücadelesiz, ruhsuz, renksiz, halinize katlanmaya mecbur mu? "Gelene ağam, gidene paşam" duruşunuza katlanmak zorunda mı? Kimi kandırıyorsun söyle?

Bu hareket içinde bir arınma olacaksa bu önce sağımızdakinden, solumuzdakinden olmalıdır. Bu arınma senden, benden başlamalıdır.

Bu davada yol yürünecekse davasını, liderini, partisini korkusuzca koruyanlarla ve savunanlarla olmalıdır. Ne olursa olsun ikiyüzlülerle, omurgasızlarla, renksizlerle yol yürünmeyeceğini artık herkes anlamış ve görmüş olmalıdır.

Bu süreçte susanları, pusanları, sinenleri, renksizleri göz önüne getirirseniz ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız.

Davasına, partisine, liderine bağlı olup, samimi bir şekilde "eksiğimiz bunlar, yanlışımız bunlar, bunları onarmalıyız" diyen herkesle kucaklaşıp, sağlıklı bir arınma bu dava içinde bir an önce gerçekleşmelidir.

Yanımızda görünüp maske takanlardan ve rol yapanlardan arınmak önceliğimiz olmalıdır. Aksi halde bunlarla aynı havayı teneffüs etmek hepimize zül olacaktır.

Lider Devlet Bahçeli'nin "Önümüzde arınma mevsimi vardır. Önümüzde iç muhasebe dönemi bizleri beklemektedir" sözü bu manada anlamlı ve önemlidir.

Davasına, partisine, liderine yapılan kahpe saldırılar karşısında Bozkurt gibi göğüs gerenler, davasını korumak için şanlı mücadele verenler, dik duruşunu hiçbir şartta bozmayanlar hepinize selam olsun…

Sizlerin varlığı, davanın gelecekteki en büyük güvencesi olmuştur. Bu davayı satanlara ve bu davadan kaçanlara karşı vermiş olduğunuz mücadeleden dolayı Hepinizden Allah razı olsun…

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.