BU GEMİ BATARSA NE AKP KALIR NE DEVLET KALIR

 

Kürt-Türk Anadolu’da 1000 senedir yoğrulmuş, kökleri aynı ve İslam kazanındalar. Halkımızın %99’u Müslümandır. İşte bu Türk Devletinin birlik ve beraberliği Avrupa ülkelerinin işine gelmiyor.

Neden? Ortadoğu’da nüfusu 78 milyona gelmiş, yüzlerce üniversite kurmuş, sanayileşmeye çalışan, gittikçe gücü artan, büyüyen, kuvvetlenen bir Türkiye'yi istemiyorlar.

Türk dünyasında da bir uyanış var. Sovyetler dağıldıktan sonra 7 Türk devleti bağımsızlığına kavuştu ve BM üyesi oldular. Yarın Türkiye bunlarla da bir birlik kurarsa 150 milyonluk bir Türk kütlesi meydana gelecek. 1,5 milyar da Müslüman var. Türkiye bunların önderi, yıldızı durumundadır.

Türkiye'yi vurursak bunların toparlanmasını geri bırakırız, önleriz. Türkiye nasıl vuracağız milli birliğini bozarak, parçalayarak, onu lokma lokma ederek sonrada Türkiye'deki Müslüman Türkleri de Bosna'da yaptığımız gibi yok ederiz ve gayemize ulaşırız. İşte düşmanın planı bu. PKK terörünün asıl sebebi budur işte.

Yok efendim bölge uzun zamandır ihmal edilmiş, yok efendim bölgeye eyalet sistemi uygulayalım, yok edendim Bask modelini tatbik edelim. Aslında bunlar aldatmacadır, bunlara inanmamak lazım.

AKP iktidarı; AB uğruna içerdeki ve dışarıdaki şer odakların iştahını kabartan, uyum yasaları çıkararak, vatan hainlerine af çıkararak, Türk milletini ve şehit ailelerini derinden üzmektedir.

Bu gemi batarsa ne AKP kalır, ne Devlet kalır. Bu nedenle bu millete haksızlık eden kim olursa olsun ama bir gün mutlaka hesabını ağır şekilde ödeyecektir. Bundan kurtuluş yoktur.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.