BUGÜN DE GÜNLERDEN DEVLET BAHÇELİ...

Lider Devlet Bahçeli olmasaydı; CHP iktidarda, HDP-PKK Bakanlar Kurulunda, FETÖ her yerde olacaktı. Vatanı seven herkesin Lider Devlet Bahçeli'ye teşekkür borcu var! Lider Devlet Bahçeli'yi amansız bir şekilde eleştirenler özür dilemelidir.

Çok şey bilmenize gerek yok. Sevginin, fedakârlığın, emeğin ne demek olduğunu.. Lider Devlet Bahçeli'den öğrenin ve bu Vatan için yaptığı fedakarlığı bilin yeter.

Liderim sen bizi hiç utandırmadın... Partimize kurulan kumpasları gördün ve o kumpas kuranları yerle bir ettin. Yanından ayrılmayacağız, hep seninle birlikte yürüyeceğiz. Milim oynayan namerttir.

Türk Milliyetçisi Ülkücüler Milliyetçi Hareket Partisi ile bölünmez bir bütündür. Lider Devlet Bahçeli ile bir bütün halinde birlik beraberlik içindedir.

Ne yaparsanız yapın. nasıl yaşarsanız yaşayın.. Ama çıkarlarınız için MHP'yi satmayın.. Lider Devlet Bahçeli'yi arkadan hançerlemeyin.. Sizlere soruyorum! Neden siyasette iki yakanız bir araya gelmiyor? Çünkü vefasız ve nankör olduğunuz için.

Aylarca Ülkücü irade dediler, sürekli MHP'ye tuzak kurdular.. Şimdi ise Başbuğun resmi yasak, Bozkurt işareti yapmak yasak. Vallahi de-billahi de inanın bunların yatacak yeri yok.

Yakında FETÖ iyi bir dini lider, Barzani Türkiye dostu denilirse şaşırmayın.. Yakında Türklük, Türk milliyetçiliği, Ülkücülük, Vatan, Millet, Din ve Devlet kavramlarını da yasaklarlarsa hiç şaşmayın.

Edirne Ülkü Ocağı Başkanı Sayın Taner Albayrak ile İl binamızda bayramlaşma töreninde sohbet etme imkanım oldu. Liderle başladık, liderle muhabbetimizi bitirdik. Bugün de günlerden Devlet Bahçeli dedik.

Edirne Ülkü Ocağı Başkanı Sayın Taner Albayrak'ın şu ifadeleri ile yazımı bitiriyorum. "Yıllarca bu hareketin nimetlerinden sizler faydalandınız ve liste başlarını hep sizler işgal ettiniz. Türk Milliyetçileri ve Ülkücülerin partisi MHP'dir. Lideri de Devlet Bahçeli'dir. Allah bir daha sizin gibi vefasız, sizin gibi nankörlerle beraber yürümeyi bizlere nasip etmesin."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.