BUNLARIN ALAYI KÜRT KARDEŞLERİMİZE KURBAN OLSUNLAR...

HDP Milletvekilleri ikiyüzlü ve maskeli kişilerdir. Konuştukları zaman mangalda kül bırakmayan, ezilmişlerin, kimsesizlerin sözcülüğüne soyunan, zaman zaman saz çalıp türkü söyleyen, bazen fakirlik edebiyatı yapan, zaman zaman da halkların kardeşliğinden dem vuran bu kaypak kişiler hiç bir zaman Kürtlerin sözcüsü olamamıştırlar!.. Çünkü bunlar küresel güçlerin kucağına oturmuş birer zavallıdırlar.

HDP Milletvekillerinin; bir eli yağda bir eli balda, karınları tok, sırtları pektir. Bunlar Kürt kardeşlerimizin halinden anlamayan burjuva uşaklarıdırlar. En büyük dostları zenginler, en büyük dostları Kürt kardeşlerimizin sırtından geçinen kişilerdir.

HDP Milletvekilleri, Apo'nun ve PKK'nın kucağına oturmuş zavallı birer piyondurlar. Kandil ve İmralı ne derse onların dediğini yapan zavallılardır. Bunların alayı Kürt Kardeşlerimize kurban olsunlar.

Bu HDP Milletvekilleri ve onlar gibiler Kürt kardeşlerimizin sırtına binmiş, Kürt gençlerini kandırmış, Kürt vatandaşlarımızın ocağına incir ağacı dikmiş, gününü gün eden, zamanlarını denizlerde, lüks otellerde ve entellerin mekanlarında geçiren bu soysuzlar Kürt kardeşlerimizin kesip attığı tırnak dahi olamazlar...

Bu HDP Milletvekilleri ve onların zihniyetinde olanlar, aynı zamanda Kürt kökenli vatandaşlarımızın düşmanıdır. Düşman olmasa, Kürt kökenli vatandaşlarımızı da kurşuna dizen, köylerini ateşe veren, bölücü terör örgütü PKK'ya hizmet eder mi?

IŞİD insan öldüren terör örgütü de, PKK karıncayı bile incitmemiş terör örgütü mü? Ey! HDP Milletvekilleri...

Ey! HDP Milletvekilleri, oturduğunuz kucak 40 bin kişinin katili olan terör örgütü PKK'nın kucağıdır. Sizler kendinizi ne sanıyorsunuz?

Allah senin savunduğun PKK'nın da, IŞİD terör örgütünün de aynı anda belasını versin. Her iki terör örgütü de alçaklıkları ve şerefsizlikleri içinde boğulsun. Aynı zamanda PKK'yı IŞİD'i savunan her kim varsa da aynı akıbeti göstersin. Tamam mı PKKlı milletvekilleri?

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.