CELAL OKŞAŞ ADAMDIR ADAM

 

Değerli dostlar, bugünkü yazacağım yazı çok sevdiğim, saygı duyduğum, abim ve aile dostum olan, şuan MHP Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi sayın Celal Okşaş ile ilgili olacaktır.

Sayın Celal Okşaş'ı anlatmakla, tarif etmekle ve yazmakla tam anlamıyla ifade edeceğimi zannetmiyorum. Çünkü kendisi bana göre çok yönlü, çok vasıflı ve hayat dolu bir kişi olduğunu biliyorum.

MHP Edirne İl Başkanı iken, kendisi benim yönetim kurul üyesiydi. Allah kendisinden razı olsun. Çünkü bizi hiç satmadı, sürekli yanımızda oldu ve bizi hiç arkadan hançerlemedi.

Her seçimde sürekli MHP'ye çalıştı. Firesiz seçimleri tek tamamlayan kişi desem yeridir. Birileri gibi hiç mazeret uydurmadı, kişilerin gönlünü kazanmak için değil davası için çalışıp gönüllerde taht kurdu.

Sayın Celal Okşaş'ı herkes tanır ve takdir eder. Herkes tarafından saygı duyulan bir gönül eridir. Şuanda bile birileri gibi zora gelip kaçmayan, partisini bırakmayan, davası için dim dik ayakta duran ve herkesi kucaklayan bir yiğittir.

Sayın Celal Okşaş, hırsızlık yapmaz, yolsuzluk yapmaz, yalan söylemez. Kimsenin hakkında dedikodu yapmaz, sözünü hiç çekinmeden kişinin yüzüne söyleyecek kadar da mert biri. Ne de olsa mayası çok sağlam.

Sayın Celal Oşaş'ın özü-sözü birdir, kimsenin karşısında eğilmez-bükülmez dik durur. Çünkü o asil ruhlu, erdemli ve adamdır adam.

Sayın Celal Okşaş, dostur, ülküdaştır, insandır, ağabeydir, kardeştir.

Sayın Celal Okşaş, beydir, beyefendidir. O Türk oğlu Türk'tür.

Sayın Celal Okşaş, adam gibi adamdır. Allah onu sevdiklerine ve sevenlerine bağışlasın. İyi ki, varsın.. İyi ki, ağabeyimsin.. İyi ki, aile dostumsun.. İyi ki, seni tanımışım.

Vefalı olup, nankör olamayan bu yiğit ve mert insanın bahtı açık olsun, yolu açık olsun. Allah ona çekemeyeceği dert vermesin. Seni seviyoruz güzel insan. Allah a emanet ol!...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.