CHP, AKP'NİN GİTMESİ UĞRUNA ÜLKENİN FELAKETİNE SEYİRCİ KALIYOR

CHP aklını yemişe benziyor, işini gücünü bırakmış, MHP'ye ve lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye saldırıyor. Sizin gücünüz yetmez akıllı olun.

CHP, PKK'nin arkadaşı olmuş, büyük partisi olmuş, beraber aynı yolda yürümeye karar vermiş, PKK ile büyük aşk yaşamaya başlamıştır.

CHP, HDP ile birlikte miting yapıyor, İstanbul’un göbeğinde APO'nun posterleri altında nutuk atıyor, PKK ve HDP sevdasını dile getiriyor.

CHP, PKK ve HDP ile el-ele vermiş, sırt-sırta vermiş, omuz-omuza vermiş, gönül birlikteliği sağlamış, PKK ve HDP'e sahip çıkıyor!..

CHP'nin HDP-PKK aşkı öyle büyük ki, aşklarını ilan etmişler, aşkla-şevkle aşklarına sahip çıkmışlar ve kendilerinden geçmişler.

Ülkemizi canları pahasına savunan askerlerin, polislerin ve köy korucuların katili PKK'nın siyasi kanadı tutuklanıyor, derdi CHP'ye düşüyor.

PKK'nın karargâhı olmuş olan HDP'li belediyelere kayyum atanıyor, CHP çıldırıyor, dertleniyor, kendinden geçiyor, hainlerin sözcüsü oluyor!

CHP güya Türkiye'yi böldürtmeyeceğiz diyor, ne acı tecellidir ki, Türkiye'yi bölmek isteyen HDP ile miting yapıyor, Atatürk'e ihanet ediyor.

CHP yöneticileri, Atatürk'ün emaneti olan CHP'yi hiç iyi temsil edemiyor! Cennet mekan Atatürk'ün kemikleri sızlıyor ve ruhu inciniyor!..

Atatürk'ün partisi CHP içler acısı bir durumdadır. Çünkü APO posterleri altında CHP'li milletvekilleri toplanıyor ve nutuk atıyorlar.

CHP'nin bu üzücü haline, vatansever Atatürkçülerin çok üzüldüğünü biliyoruz, duyuyoruz, görüyoruz ve CHP'nin bugünkü haline çok üzülüyorlar!

CHP hep aynı hiç düzeldiği, akıllandığı yok! Çünkü HDP-PKK onların canı-ciğeri olmuş, kalpleri, gönülleri bir olmuş ve bir noktada buluşmuş.

MHP hiçbir zaman ülkesine-milletine ihaneti olmamış olup, CHP ise hep ihanetin içinde olmuş, bu ülkeye ihanet edenlerle beraber yürümüştür.

CHP iyi yolda yürümüyor. Ne yapacağını şaşırmış, perişan hale düşmüş, ihanet içinde sarhoş olmuş, zıvanadan çıkmış, zavallı durma düşmüştür.

CHP'nin yolu-yol değildir. Yolu da, gidişatı da kötü. Milletine ve Atatürk'e ihanet ede ede hiç bir yere varamaz! Bu millet CHP'yi asla af etmez!

CHP-HDP ortaklığının, MHP'nin bu gayreti karşısında rahatsız olduğunu ve ipe-sapa gelmez bahanelerle saldırdığını ibretle takip ediyoruz.

Yazar Orhan Karataş'ın da ifade ettiği gibi: Bir defa daha görülmüştür ki, Türkiye ne AKP'ye, ne de CHP'ye mecburdur. Her söylediği doğru çıkan, her tespitinde haklı olan, gerektiğinde risk alan, kendisinden önce ülkesini ve milletini düşünen, Özel hesaplar yapmayan, çözüm üreten, yol gösteren ve rahatlatan tek parti MHP'dir. Muhalefette olsa da, defalarca ülkeyi felaketlerden kurtarmıştır ve şu anda da yaptığı budur. Bazıları bunu anlayıp kabul etmese de, millet ve tarih her şeyin tanığıdır.

CHP, AKP'nin gitmesi uğruna ülkenin felaketine seyirci kalabilir, ama MHP için öncelik vatanın varlığı ve milletin bölünmez bütünlüğüdür.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum