CHP BULANIK SUDA BALIK AVLAMAYA ÇALIŞIYOR, AMA BU SUDAN BALIK ÇIKMAZ.

Atatürk partisi olmakla övünen CHP, kimlerin eline kalmış! Terör örgütlerine kucak açan CHP, MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye laf ediyor.

* Sanırsınız ki CHP Atatürkçü!

* Sanırsınız ki CHP Atatürk Milliyetçisi!

* Sanırsınız ki CHP Halkçı!

* Sanırsınız ki CHP Laik!

* Sanırsınız ki CHP Demokrat!

Cennet Mekan Merhum Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kemikleri sızlıyor, ruhu daralıyor... Çünkü terör örgütleri Cumhuriyeti yok metmek için, Vatanımızı bölüp parçalamak için ellerinden gelen her türlü şerefsizliği yapıyor.

CHP'nin bazı Genel Başkan Yardımcıları ve bazı Milletvekilleri PKK terör örgütünün cenazelerine katılıyor ve Mezarlarına çiçekler-güller bırakıyorlar... Basında genişçe yer almıştır ve herkes tarafından bilinmektedir.

Türkiye'de terör niye bitmiyor diyenler, öncelikli olarak CHP içindeki kişilerin varlığını sorgulamalıdır. Çünkü CHP nerede terör örgütü var, onun gönüllü avukatıdır. Terör örgütlerinin suçunu sulandırmak için her türlü üzerine düşeni yapmaktadır.

CHP ne yazık ki gürül gürül akamıyor! Bakınız ATATÜRK CHP'sine; bu CHP 1974 deki ECEVİT CHP'si bile olamıyor! Neden acaba? Demek ki CHP, Kemal Kılıçtaroğlu ile gerçekten Y-CHP olmuş!...

Bugün ATATÜRK'e ve onun kurmuş olduğu Cumhuriyete, Üniter yapıya ve Anayasanın ilk dört maddesine sahip çıkan MHP ve Lider Devlet Bahçeli'dir.

Keşke CHP'de; MHP kadar ATATÜRK'e ve onun kurmuş olduğu Cumhuriyet'e, Üniter yapıya ve Anayasanın ilk dört maddesine sahip çıksa!...

CHP ve zihniyeti aklını MHP ve Lider Devlet Bahçeli ile bozmuş... Ne diyelim.. Allah bunlara akıl-fikir versin.

Yazımı, yazar Orhan Karataş'ın şu tespitleri ile bitiriyorum.. Karataş diyorki: Kemal Kılıçtaroğlu'nun seçim talebi kendisi açısından anlaşılabilir. CHP'nin siyaset anlayışına da uygundur. Onlar, AKP'nin gitmesi uğruna ülkenin felakete sürüklenmesinde bir sakınca görmüyor olabilirler. Ancak, bir erken seçim talebi asla gerçekçi değildir ve karşılık bulması imkansızdır. Sayın Kılıçtaroğlu bulanık suda balık avlamaya çalışıyor, ama bu sudan balık çıkmaz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.