CHP'Lİ ÇETE SÜREKLİ MHP'YE VE LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE SALDIRIYOR

O CHP, Atatürk'ün kurduğu partidir. HDP ise devlet düşmanı, millet düşmanı, vatan düşmanı, bayrak düşmanı ve Atatürk'e düşman bölücü, taşeron bir katil örgütün siyasi koludur.

Türk ve Türkiye düşmanı ülkelerin kanlı maşası bu örgütün otuz beş yıldır ülkemizdeki eylemleri bellidir.

Kıydıkları masum canlar, kundaklardaki bebekler, askerler, polisler, öğretmenler, inşaat işçileri, korucular şimdi şehitler ordusu olmuşlardır.

CHP-HDP-PKK-FETÖ birlikteliği vatanımız da kaos çıkarmak için işbirliği yaptıkları gözle görülmektedir. Hiç heveslenmeyin hüsran olacaksınız, hevesleriniz kursaklarınızda kalacaktır.

CHP Ülkemize vermiş olduğu zarardan dolayı, asla iktidar yüzü göremeyecektir. Çünkü yol arkadaşları belli. Ülkemize bunca saldırı varken hainler ile kol kola gezenler, birlik olanlar Türk milletine yön tayin etmesin!

Hanginize inansın Türk Milleti sosyalist olana mı.. ABD ve NATO'cu olana mı.. Yoksa Rusçu tarafınıza mı? Ne de olsa CHP Milletvekilleri her şey bekle!..

CHP-HDP-PKK-FETÖ İş birliğinin ülkede yeni bir gerginlik çıkarmak peşinde olduğu anlaşılıyor. Diğer taraftan da MHP üzerindeki karanlık oyunlara hiç ara vermeden devam ediyor.

CHP'nin vagonuna binip CHP ile birlikte Lider Devlet Bahçeli'ye hakaret eden ve kınalı elli ile taş atan... MHP ve ülkücü düşmanlarına el sallayanlar hiç bir zaman başarılı olamayacaktır.

ALLAH bu CHP'ye iktidar yüzü göstermeyecektir. Çünkü 40 bin kişinin katilleri ile el ele vermiş ve onlardan medet uman zavallı CHP ve yöneticileri.

CHP'nin kurmuş olduğu 7-8 kişilik çete sürekli MHP'ye, Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyor. Ne yaparsanız yapın MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye gücünüz yetmeyecektir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR