CHP'NİN KIBLESİ NERESİ?

Bu ülkenin varlığından ve birliğinden yana olan herkesin yakın geçmişinde mutlaka ya şehit, ya bir gazi hısımı, akrabası vardır. Dedelerimiz kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yaptılar. Bu durum aynı zamanda bizim için de çok önemli ve değerli bir ölçüdür. Ne yapmamız gerektiğini ecdadımız ve tarihimiz bize söylüyor.

Her ne şarta olursa olsun gerekirse yine bedel ödeyerek, bu toprakların vatan kalmasını sağlamaktan başka yol ve yöntem yoktur. Bu ülkeyle ve milletle hesabı olanlar hiç vazgeçmiyorlar. Bunları yapıyorlar diye, oturup kalacak değiliz. Bizim ne verecek tek çakıl taşımız, feda edecek tek bir insanımız, ne de bu ülkeden başka gidecek, ne yaşayacak bir vatanımız var.

Unutulmasın ki, Türk Milleti her türlü iç ve dış mihraklara karşı bir ve beraberdir. Hiç kimse, hiç bir güç Türkiye'nin imajını, saygınlığını ve prestijini kıramayacak, tahrip edemeyecektir.

CHP'nin her milli meselede olduğu gibi, vatan-millet düşmanlarını sevindirecek ve cesaretlendirecek davranışlarda bulunduğunu ibretle izliyoruz.

ABD-Almanya; PKK ile işbirliği yaparken, düşmanlık politikaları izlerken CHP'yi ayırmıyor, doğrudan Türk devleti ve milleti hedef alıyor.

Çanakkale Kurultayında CHP-HDP yakınlaşmasının benimsenmesi, Sezgin Tanrıkulu'nun SİHA'ların sivilleri öldürdüğü iftirasından belli değil mi? Türk milleti bu oyuna da gelmedi. PKK ile Kürt kökenli kardeşlerimizi her zaman ayırmayı bildi.

Son haçlı seferi de imha edilmeli, dünya ABD emperyalizminden vahşi işgalinden bir an önce kurtarılmalıdır. Dünya barışının başka yolu yoktur.

Dün, kahrolsun ABD emperyalizmi diye slogan atanların, bu gün ABD emperyalizminin bölgede paralı uşaklığına soyunmalarını da ibretle izliyoruz.

Türk milleti bu CHP'ye ilk seçimde hak ettiği dersi en ağır şekilde verecektir. Çok şımardı, can yakıcı oldu. Çünkü CHP'nin kıblesi belli değil.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.