CHP'NİN NEFESİ TÜKENMİŞ, MASKESİ DÜŞMÜŞTÜR...

CHP, işini gücünü bırakmış.. Aşağı MHP, yukarı MHP... Yatıyor MHP, kalkıyor MHP!... MHP'den başka ağzına alacağı söylemi kalmamış... MHP kadar başınıza taş düşsün inşallah.

CHP muhalefet partisi ama... İktidar olmak için bir derdi, gayreti yoktur. Onların derdi Teröristleri sevmek, okşamak, desteklemek, hapishanelerde ziyaret etmek, teröristlerin cenazelerine katılmak, teröristlerin mezarlarını ziyaret etmek ve çiçek bırakmak.

Muhalefet partisi olup muktedir olamayan CHP, her geçen gün kan kaybetmeye devam etmektedir. Teröristleri desteklemekten başı dönmüş, memleket meselelerini ikinci plana itmek zorunda kalmıştır.

CHP, aklını MHP ile bozmuş, ne dediğini bilmez olmuş, kiminle yatıyor-kiminle kalkıyor, ne dediği belli, ne söylediği belli... Sözün kısası; CHP yıkım projelerini hayat geçirmek için herkesle dans ediyor.

CHP, HDP ile kanka olmuş... Can-şeker-pare olmuş, PKK'yı sever olmuş, ülkenin başına bela olan terör, her yanı saran bölücülük ve ihanete çanak tutmaktadır.

Bütün bunlar CHP'nin siciline asla silinmeyecek biçimde işlenmiştir. CHP bunlarla özdeşleşmiş ve bütünleşmiştir.

Terör örgütleri can çekişirken CHP sayesinde canlanmaya çalışıyorlar... Bu durumu fırsat bilen ne kadar mikrop varsa hepsi harekete geçiyor.

CHP'nin bugün ağarmayan yeri, hasta olmayan organı neredeyse kalmamıştır. CHP'nin yaşadığı durum tam anlamıyla budur.

CHP'nin nefesi tükenmiş, maskesi düşmüştür. Attığı her adımın ne amaçla atıldığı herkes tarafından bilinmektedir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.