DEVLET BAHÇELİ BİR ÜLKÜ SANCAĞIDIR...

Lider Devlet Bahçeli, fakir fukara için üzerine düşeni yapan, varlığını kimsesiz ve yoksulluk içinde olanlara harcayandır. Nefsini yenmiş, hayata aşk ve sevdayla tutunmuş, Allah'ın sevdiği bir babayiğittir.

Varını-yoğunu davası için harcayan, Ülkücü evlatları ile mutlu olan, partisi ve davası için sağlığını heba eden bir ülkü devidir. Sabır deryasıdır. MHP'nin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtan, İleriyi gören, zeki, dürüst, kimsenin karşısında eğilmeyen yüce bir insandır.

Asil ruhludur, erdemlidir, özü bir sözü birdir ve sözünün eridir. Davası için hayatını ortaya koyan bir aslan parçasıdır. Haram nedir bilmez, haram yiyenlerle işi olmaz, eğilmez, bükülmez ve her daim dik duran bir ülkü sancağıdır.

Kul hakkına, devlet ve millet malına el uzatmaz. Eli kirli ve lekeli değildir. Candır-canandır başımızı öne eğdirmeyen dürüstlük timsalidir. Gönül bahçesi insan sevgisiyle dolu merhametli bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli, davası ve partisi için ömrünü feda eden, aşkından, sevdasından vazgeçip, Allah davası için mücadele eden bir serdengeçtidir. Adamdır adam.. Duyduk duymadık demeyin.. Adamdır adam!...

Bana göre çok muhterem bir kişidir. Çünkü Allah korkusunu her saniye, her dakika, her gün, her hafta, her ay, her yıl yüreğinde, kalbinde ve ruhunda yaşatan çok temiz bir Müslüman'dır. Hayatı boyunca midesine bir mercimek tanesi kadar haram girmemiş ve helalle büyümüş bir abidedir...

Lider Devlet Bahçeli'nin üç kelimelik özeti.. "Çalışkan, Dürüst ve Namuslu!" Bu vasıflarda olmayan, MHP'ye genel başkan diye ortalıkta gezenlerden ne lider olur ne de ülkücü olur. Olsa olsa herkesin şamar oğlanı olur. Biz genel başkanımızı menfaatler için değil Allah için seviyoruz. Allah'ına kadar da yanındayız.

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR