DEVLET BAHÇELİ BOZKURTLARIN ARŞA YÜKSELEN GÜR SESİDİR

Lider, Teşkilat, Doktrin bu kutsal davanın değişmeyen ve hiçbir zaman değişmeyecek olan düsturudur. Hiç kimsenin bu düsturun dışına çıkmak, değiştirmek ve yok saymak gibi hakkı olamaz.

MHP'nin siyasette belirleyici konumda olmasını bir türlü hazmedemiyorlar. Kimi zaman sureti haktan görünerek, kimi zaman arkadan dolanarak kin kusuyorlar. Çabaları, boşuna, çabaları nafile.

Sizi biliyor, tanıyor ve ne yaptığınızı, ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyoruz. En başından itibaren hedefte MHP olmuştur.

Çok iyi biliyoruz ki, bu ülkenin varlığının ve birliğinin teminatı MHP'dir, Bozkurtlardır, Ülkücülerdir, Lider Devlet Bahçeli'dir.

MHP var oldukça!... MHP ve Ülkücü camianın arasına nifak sokmanız, dedikodu yapmanız, fitne üretmeniz mümkün olamayacağı gibi, ihanet çabalarınız, ihanet girişimleriniz başarılı olamayacaktır aksine hüsran olacaksınız.

Bazı soysuzların MHP'nin aldığı oy üzerinden saldırılarını, çabalarını, mesnetsiz iftiralarını, aslı-astarı olmayan söylemlerini ibretle izliyoruz, görüyoruz, duyuyoruz.

MHP ve Ülkücüler; bu ülkenin taşıdır, çağılıdır, kumudur, çimentosudur, betonudur, temelidir.

MHP ve Ülkücüler; Bu ülkenin direğidir, sahibidir, canıdır-cananıdır, akan kanıdır ve vazgeçilmezidir.

MHP ve Ülkücüler; Ülkenin bölünmesine settir, gerçek sahibidir, güvenilecek tek kaledir. Bunu herkes böyle bilmelidir.

Yazımı, yazar Mazhar Gündoğ'un şu sözleri ile bitiriyorum; Sayın Devlet Bahçeli Türk milletinin sonsuza denk varlığına, kendi kişisel varlıklarını armağan eden "Varlığım, Türk varlığına armağan olsun" diyen Bozkurtların arşa yükselen iman dolu gür sesidir! O ses gerektiği halde, elbette onun, şunun, bunun çıkıp da bir şeyler demesini beklemez! Ön alır, konuşur, tavır koyar ve bu şekilde ön açar!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR