DEVLET BAHÇELİ İMAN ŞUURUYLA HAREKET EDEN BİR LİDERDİR

Kuran ahlakını ancak gerçek iman sahipleri gereği gibi yaşar ve bu güzel hayatı yaşamaktan büyük haz duyarlar. Dolasıyla Yüce Allah'a samimi bir kalple iman etmek önemlidir. Devlet Bahçeli İman şuuruyla hareket eden bir liderdir.

Devlet Bahçeli, Tüm hayatını Yüce Rabbimizi razı etmeye adayan, O'nun rızası için nefsini yenen, nefsini ayaklar altına alan, vicdanın sesini duyan, iyilikten ve güzellikten yana olan, bu vesileye de kuran ahlakıyla ahlakını ahlaklandıran bir liderdir.

Devlet Bahçeli, öfkelendiğinde öfkesini yenen, merhametli ve şefkatli tavırlar gösteren, sabırlı, adil ve alçak gönüllü olmanın lezzetini hissedecek, buna benzer tüm güzel ahlak özelliklerini sergileyen bir liderdir.

Devlet Bahçeli, çevresindeki insanları makamlarına, güzelliklerine, kültürlerine veya zenginliklerine göre değil dava şuuruyla bezenmiş, davaya sadakat noktası ve ahde vefaya bakarak değerlendirmelerde bulunan bir liderdir.

Devlet Bahçeli, sabır deryasıdır, gönül eridir, sevda yüklüdür, değerli bir şahsiyettir ve de adam gibi adam olan bir liderdir.

Devlet Bahçeli, ahde vefayı bilen, adam satmayan, can dediğine can olan, ayrılmayan-kaçmayan, sözünün eri bir liderdir.

Sayın Devlet Bahçeli, insan sevgisine önem veren, samimi, dürüst, ilkeli, eğilmeyen-bükülmeyen dik duran bir liderdir.

Devlet Bahçeli, yediği ekmeğin, içtiği suyun kıymetini bilen, asla nankör olmayan, varını-yokunu ortaya koyan bir liderdir.

Devlet Bahçeli'nin, eli kirli ve lekeli değildir. O eli tutuğumuzda elimizin, O eli öptüğümüzde dudaklarımızın kirlenmediği, asil ruhlu ve erdemli bir liderdir.

Allah Devlet Bahçeli'nin yar ve yardımcısı olsun. Zaman ve zemin bizim Devlet Bahçeli ile beraber yürümemizi söylüyor bize.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR