DEVLET BAHÇELİ KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN İNŞALLAH!...

 

Şu garabete bakınız ki, ülke bu haldeyken herkes işini gücünü bıraktı, MHP'ye ayar vermeye, kurultay toplamaya, genel başkan tayin etmeye başladı.

Hayatında MHP'nin kapısından bile geçmemiş, kıyamet kopsa oy verme ihtimali olmayanlar, ülkücü ve milliyetçi camianın bugünü ve geleceği için ahkâm kesiyor.

Bu kadar basit midir, meydan bu kadar boş mu görünüyor? Bu cüreti nereden alıyorsunuz?

Bu güruha değil, ama akıl ve vicdan sahibi herkese şu soruyu soruyorum: MHP ve Lider Devlet Bahçeli neyi yanlış yaptı? Hangi tespiti, öngörüsü veya sözü yanlış çıktı? Sözünden döndüğünü, yalpaladığını, geçmişine ters düşen en küçük bir yanlışı olduğunu gören, duyan olmuş mudur?

Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'nin dürüstlüğünden, kararlılığından, devlet adamlığından, samimiyetinden, iyi niyetinden, liderliğinden şüphesi olan var mı?

Bu soruları herkese, ama en çok da bu partiye oy veren, bu davaya inanan ve büyük kurultay delegesi olan kardeşlerime soruyorum.

Bu sorulara samimi ve dürüst cevaplar vermek bir tercih değil, bir mecburiyettir.

Her şey ortada. Bu kadar dürüst, bu kadar haklı, bu kadar kararlı, bu kadar samimi olursanız, bu elbette bir yerleri rahatsız eder.

Bu nedenle MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye hazımsızlık vardır.

Bu nedenle MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye karşı operasyon yapılmak istenmektedir.

Peki, "Operasyon yapılıyor" diye susup oturacak mıyız? Cevabı yine MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli veriyor: "Biz tuzağı gördük, maşaları tanıdık, arkasında duran güçleri, Okyanus ötesinden hazırlanmış oyunları bozmak için ne gerekiyorsa yapmaya söz verdik, yemin ettik. MHP'ye küresel saldırı oklarını çevirenlerden korkmuyor, onlara da en ufak ödün vermeyeceğimizi bir kez daha yüreklice ifade esiyorum."

Dürüst, ilkeli ve edepli bir şekilde MHP'nin daha iyi olması için samimi duygularını itiraf eden Ülkücü kardeşlerimi tenzih ediyorum.

Nankörler, vefasızlar, iftira atanlar, genel başkanımıza hakaret edenler, fitne ve dedikodu üretenler!

Devlet Bahçeli kadar başınıza taş düşsün inşallah!...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.