DEVLET BAHÇELİ TEK LİDERDİR

 

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli MHP ve Ülkücü camiayı sırtladığı günden bugüne kadar çıtayı yüksek tutarak ülkücü camianın şanına yakışır mücadele etmiştir.

Sayın Devlet Bahçeli, zorlukları ve setleri aşarak 129 Milletvekili ile meclise girmiş, hükümet ortağı olmuş, MHP'yi kitle partisi yapmış yoluna sabırla devam etmiştir.

Türk siyasi tarihinde 47 yıl mazisi olan, MHP ve Ülkücü camianın özlemiş olduğu bugünleri bizlere göstermiş ve yaşatmıştır.

Sayın Devlet Bahçeli sayesinde, 57'nci Hükümet zamanında; kimi iş adamları ihale aldı zengin oldu; kimi müdür, kimi genel müdür oldu, kimi de müsteşar oldu; kimi milletvekili, kimi de bakan oldu. Bu ne acı tecellidir ki, hepsi de Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi sırtından vurdu.

Sayın Devlet Bahçeli, Ülkücülerin tek lideridir. Cennet mekân Merhum Dündar Taşer'in de ifade ettiği gibi, Liderin yanlışı bizim doğrumuzdan üstündür.

Memleketin şu zor günlerinde Lider Devlet Bahçeli'ye güvenelim onun etrafında tek yumruk olalım.

Ben Allah'a nasıl inanıyorsam, Lider Devlet Bahçeli'nin Devlet Adamlığına, dürüstlüğüne, ilkeli, asil ve erdemli oluşuna inanıyorum. Çünkü nesilden nesile büyük yarınlar ve gelecekler müjdelemiştir.

Milli şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy diyor ki! "Doğacaktır sana vadettiği günler hakkın, kim bilir belki yarın belki yarından da yakın." Büyük dava adamı merhum Necip Fazıl Kısakürek diyor ki! "Gün doğmuş, gün batmış ebet bizimdir."

Onun için her şeye güzel, heyecanlı ve arzulu olmamız lazım. Yarınlar hep ülkücü camianın olacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Yeter ki, Lider Devlet Bahçeli'nin etrafında birlik ve beraber olalım.

Sayın Devlet Bahçeli, bu davaya ömrünü vermiş, varını yokunu ortaya koymuş, sağlığına bile önem vermemiş, yorulmaz tek liderdir.

Lider Devlet Bahçeli, asil, dürüst, temiz, erdemli ve adam gibi adamdır.

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.