DEVLET BAHÇELİ TÜRKİYE'DİR, TÜRKLÜĞÜN VÜCUT BULMUŞ HALİDİR...

Bugünkü, yazıma Lider Devlet Bahçeli'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum! Lider diyor ki: "Milliyetçi Hareket Partisi pazarlık yapmaz, yapmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilke ve ülküleri alınıp satılamaz, aksini iddia edenler ise hüsrana uğrayacak ahlaksızlardır."

Sokaktaki dilenci dahi biliyor ki; Devlet Bahçeli isteseydi kendisi Cumhurbaşkanı Yardımcısı olur, Bakanlıklarında yarısını alırdı. Ak Partide seve seve kabul ederdi. Koltuk Sevdalısı olsaydı; beş benzemezin peşine takılır %5 oy dahi alsa bugün Ak Parti iktidarını düşürebilirdi. Yapmadı, yapmaz! Yapamaz! Çünkü söyledi bir kere! Önce ülkem ve Milletim, sonra Partim ve Ben!...

Ülkücülerin yeri belli, yönü bellidir. Milliyetçi Ülkücü hareketin lideri Devlet Bahçeli'nin emrindeyiz. Yolu yolumuz, sözü sözümüzdür.

Türk milletinin yegane umudu, güvenç kaynağı, Milli direncin adresi MHP'dir. Önümüzdeki yılarda yapılacak seçimlerde zafer MHP'nin olacaktır.

"Vatan gittikten sonra neyin siyasetini yapacağız?" sözüyle, duruşunu net bir şekilde gösteren; devlet adamlığı ile gönüllere taht kuran Lider Devlet Bahçeli, onur ve gurur vesikamızdır. Beklentisiz çıktığı bu yolda, asla geri dönmeyeceğini her fırsatta dile getirmiştir.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: "Koltuk diyenlere; Bayrak dedik, millet dedik, vatan dedik, devlet dedik. Ülkücülüğümüzü hamd olsun pazarlık konusu yapmadık, yaptırmadık."

Bir Lider ki aklı, fikri, sözü, özü, düşüncesi, gecesi, gündüzü hep Türkiye olsun.... Onun adı Devlet Bahçeli...

Yazar düşünür Cemal Safi diyor ki: "Siyaset sahnesinde böylesini görmedim. Böyle temiz, böyle saf huylusunu görmedim. Tam isabet kaydeder karakter tahlillerim. Dost Devlet Bahçeli den soylusunu görmedim."

Lider Devlet Bahçeli, bir isim değil bir kurtarıcıdır. O asrın lideridir. O Vatanımıza, Bayrağımıza sevdalı bir liderdir.

Devlet Bahçeli Türkiye'dir, Türklüğün vücût bulmuş halidir, Türk Devletinin ve milletinin teminatıdır! Beydir, Handır, Baştır, Liderdir!...

Ya Rabbi! Lider Devlet Bahçeli'ye uzun imanlı bir ömür ver, onu bütün yarattıklarının şerrinden koru. düşmanlarına fırsat verme.. AMİN!...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.