DEVLET BAHÇELİ VAKTİDİR

 

AKP'nin iktidarı 14 yıl sürmüştür. 92 yıllık bir Cumhuriyetimiz olduğu düşünülürse, bu çok önemli bir zaman dilimidir. Dolayısı ile AKP'den pek çok şey geriye kalacak ve tarih bunları mutlaka yazacaktır. Bizzat yaşadığımız için tanıklık ettiğimiz AKP dönemin, ileride okullarda ders olarak okutulacağını da söyleyebiliriz.

Ancak, bu "Türk siyasetinde böyle karanlık dönemler de oldu. Milletin tek başına iktidar verdiği bir parti, ülkeyi tarihin en ağır bunalımlarına sürükledi, bölünmenin eşiğine getirdi, dünya tarihine geçen yolsuzluk ve rüşvet olaylarına imza attı. Eşine darbe dönemlerinde dahi rastlanmayacak hukuksuzluklara, baskılara, zulümlere, tehditlere ve uygulamalara kalkıştı" şeklinde olacaktır.

* Tek bayrak, tek millet, tek dil diyerek milleti 36 etnik parçaya ayırmak...

* "Teröristlerle görüştüğümüzü iddia edenler bunu kanıtlamazlarsa şerefsizdir" dedikten sonra " Biz değil, devlet görüştü" demek...

* "Ben bu davanın savcısıyım" dedikten sonra "Gönlüm askerlerin tutuklanmasına el vermedi" demek...

* "Aldananlardan ve aldatanlardan olmadık" deyip "Aldatıldık" beyanatını vermek...

* Muhalefet partililerin kasetlerine "Genel ahlaksızlık" tanımlamasında bulunup kendi kasetleri için "Montaj" yalanının arkasına saklanmak...

Milleti tam anlamıyla aptal yerine koymaktır ve insanların hafızasıyla dalga geçmektir.

Bize millet kan ağlarken gülmeyen, içi kan ağlasa da vakur duruşunu bozmayan ciddi bir lider lazımdır.

Bize terörle mücadelede millete ve güvenlik güçlerimize ruh aşılıyabilecek, metanetinden kimsenin şüphe etmediği bir lider lazımdır.

Bize Kandil'i yerle bir edecek, teröriste dünyayı dar edecek, teröristle çarpışan vatan evlatlarına kol kanat gerecek bir lider lazımdır.

Şüphesiz ki bu liderin kim ve nerede olduğu gencinden yaşlısına bütün Türk milletinin malumudur. O halde Türklüğün liderini devletin başına getirmek, her bir Türk evladının milli şiarı ve görevi olmalıdır.

Türk milletinin bekası ve Çocuklarımızın geleceği için Devlet Bahçeli vaktidir. Seçimlerde taşın altına elimizi değil gövdemizi koymalıyız.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.