DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜ HAREKET ALLAH YOLUNDA YÜRÜMEKTEDİR

 

Bu harekete en ufak bir emeği geçene "Allah razı olsun" dedik. Şimdi bu hareketi bölüp parçalamaya çalışanlara da "Allah ıslah etsin" demek hakkımızdır.

MHP en zor şartlara ve karanlık odaklara karşı Türk Milleti'nin birlik ve beraberliği uğruna kendi öz değerlerini nasıl savunacağını bilen, inançlı kadroların oluşturduğu bir partidir.

Kimsenin endişesi olmasın: Washington, Pensilvanya ve Ankara arasında MHP düşmanlığı üçgeni kuranların tüm hesapları başlarına geçirilecektir.

Bugün MHP'yi hedef alıyor gibi görünenlerin asıl amacı Türkiye'yi düşürmek, MHP düşmanlığı yapanların asıl gayesi Türkiye'nin parçalanmasına yol açacak asımlara taşeron olmaktır.

Ortada ilkeleri ve ülküleri uğruna gençliğini, aile saadetini, şahsi düşlerini feda eden bir lider varsa bu lidere sadık kalmak onun vazgeçtikleri karşısında devede tüydür.

Çünkü ona sadık olmak onun savunduğu değerlere, Türklüğe, Türk milliyetçiliğine, Türk vatanın parçalanmaz bütünlüğüne, ahlaka ve erdeme sadık olmaktı.

O bugüne kadar bu değerleri savunmaktan hiç vazgeçmedi. Ülkücülerin başını hiç bir zaman öne eğdirmedi.

Bu imanla çarpan kalbim ümit ediyor, inanıyor ki Allah, Milliyetçi, Ülkücü Hareketi asla yalnız bırakmayacak, parçalamak isteyenlere fırsat vermeyecektir.

Çünkü Milliyetçi Ülkücü Hareketin zarar görmesi, bölünmesi demek Türkiye'nin zarar görmesi, bölünmesi, emperyalistlerin isteklerinin gerçek olması demektir.

Manevi açıdan okunması gereken budur. Milliyetçi Ülkücü Hareket tek yumruk halinde Lider Devlet Bahçeli ile yoluna devam edecektir.

Devlet Bahçeli ve Ülkücü Hareket Allah Yolunda yürümektedir.

Ya Allah Bismillah Allahu ekber!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.