DEVLET BAHÇELİ'NİN DÜŞMANLARI

"Ne zaman ki düşmanlarım çoğaldı, ne zaman ki iyiliğim kötülük olarak algılandı. Anladım ben doğru yoldayım." Şems-i Tebrizi'nin sarf etmiş olduğu bu söz ne kadar doğru bir söz.

Hep beraber Devlet Bahçeli'ye bakalım. Yazar, Fikri Atılbaz'ın ifade ettiği gibi; AKP'liler, Bölücüler, Türklük düşmanları, Emperyalist devletler, Amerika, Ümmetçiler, BOP'cular, Ülkücü geçinenler, AB'ciler, Cemaatçiler, Komünistler, Milliyetçi çizgi dışında kalan herkes adeta lider Devlet Bahçeli'nin düşmanları olmuş.

Geçmişten günümüze kadar süregelen bu kervan günümüzde MHP ile vücut bulmuş ve tek derdi vatan olan Devlet Bahçeli bu yüzden hedef tahtasına konulmuştur.

Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Atatürk ile olan hesaplaşma hep Türk milliyetçileri üzerinden yürütülmüştür.

Hedefi Türkiye olan çevreler bu hedefin amacına ulaşması için en büyük engeli MHP olarak görmüşlerdir.

Bu yüzden MHP son kaledir. Bu yüzden Türk milliyetçiliğinin yoluna baş koyanların başı hep hedefte olmuştur. Tıpkı Başbuğ Alparslan Türkeş'in olduğu gibi…

Çünkü Türkiye'nin düşmesi için bu başın düşmesi gerekmektedir.

Bundan dolayı MHP'yi hedef alanlar aklını başına almalı, Türk milliyetçilerinin günümüzdeki yol başçısı Devlet Bahçeli ile uğraşmaktan sakınmalıdır!

Ülkemizin ve MHP'nin içinden geçtiği bu süreçte fikri, ideolojisi, yeri, tanımı, vasfı, unvanı ne olursa olsun herkes ağzından çıkan söze, dil uzattığı kişiye dikkat etmelidir!

"Ne zaman ki düşmanlarım çoğaldı, Ne zaman ki iyiliğim kötülük olarak algılandı. Anladım ben doğru yoldayım."

Sözün doğruluğunu; Türkiye'yi MHP, MHP'yi Türkiye diye okursak ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlarız.

Doğru insana kimsenin gücü yetmez. Çünkü doğru insanın yardımcısı Allah'tır! MHP lideri Devlet Bahçeli ise dürüstlük abidesidir. Her yerinden hançerliyorlar ama bir türlü yere düşüremiyorlar. Birazda meselelere buradan bıkın lütfen.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.