DEVLET BAHÇELİ’YE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ...

Küresel güçler ve onların işbirlikçilerinin gayesi, amacı ve hedefi MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli'dir. Onun hedefe konması da tesadüf değildir.

Amaç Devlet Bahçeli'siz bir MHP'dir. Her yöne eğilecek-bükülecek, dik durmayan, omurgasız ve davasından saptırılmış bir düzen partisi haline getirmektir.

Bu saldırı aslında Devlet Bahçeli üzerinden Türk Milletine yöneliktir. Çünkü Ülkemizin ve partimizin bütünlüğünü bozmak isteyen merkezler çeşitli tertipler ile direnç noktası olan MHP ve Devlet Bahçeli'ye bir saldırı uygulayarak emellerine ulaşmak istiyorlar..

Lider Devlet Bahçeli'ye karşı, basında oluşan ve kendi içinde oluşan "ayrık otlarının" Bahçeli karşıtlığını körüklemesi bugün daha da net anlaşılmaktadır.

MHP'ye karşı yapılan "tertiplerin" sistemli hale gelmesi ve vefasızların da çoğalması Lider Devlet Bahçeli'nin kararlı liderliğini yıpratma gayretleri belki de bir merkezden yapılmaktadır.

Bu beyhude çabaların varlığı Lider Devlet Bahçeli'nin doğru noktalara bastığını göstergesidir. Medya'da oluşan ittifakın top yekûn saldırması Devlet Bahçeli üzerinden Milliyetçi harekete yapılan saldırıdır...

Medyanın kalemşorların, başta besleme basın ve bizden gibi gözüküp olan vefasızlar olmak üzere, her gün başka işleri yokmuş gibi MHP liderine koro halinde saldırmasını anlamak mümkün değildir.

Çünkü "içtiği suya tükürenlerle Ne MHP'nin, Ne de Lider Devlet Bahçeli'nin işi olmaz"… Biz biliyoruz ki; yazdıklarının, söylediklerinin tamamı hakikat dışıdır.

Hepsinin Devlet Bahçeli'nin liderliği ve MHP'nin varlığından rahatsızlıkları ihtiraslarından kaynaklanmaktadır.

Devlet Bahçeli ve MHP'ye karşı basında oluşan şer ittifakını hepimizi düşünmeye itmelidir... Bu süreçte ortaya çıkan MHP ve Bahçeli düşmanlığını sebepleri nelerdir?

Bu pervazsız lığa karşı görgüsünü siper eden Lider Devlet Bahçeli'ye kimler niçin saldırıyor. Güneş balçıkla sıvanamaz ama eğri oturup doğru düşünmek için daha ne olması gerekiyor?

Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’ye kimsenin gücü yetmez. Herkes haddini bilsin. Çünkü o dualı bir liderdir. İçimizdeki dönekler siz liderimizin tozu dahi olamazsınız.

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR