DEVLET BAHÇELİ'YE KURBAN OLUN...

MHP ve Genel Başkan Devlet Bahçeli ile sembolleşen dürüstlük, samimiyet, ciddiyet, nezaket ve ilkeli olmak üzere öne çıktı. MHP'nin ve Lider Devlet Bahçeli'nin örnek alındığını, takdir edildiğini ve onaylandığını görmek bizi mutlu kılmıştır.

Her şey Türk milletinin gözleri önünde yaşanıyor. Önce ülkem ve milletim; sonra partim ve ben ilkesinden taviz vermeyen, 52 yıllık şerefli geçmişiyle ters düşmeyen kırmızı çizgilerini çiğnetmeyen, ilkeli, dürüst, kararlı Milliyetçi Hareket Partisi ve diğerleri.

Diğer parti yönetici ve sözcülerinin Bilge Lider Devlet Bahçeli'ye bakarak kendilerine ne kadar çeki-düzen verdiklerini, hiza-mesafe aldıklarını, ilkeli, kararlı ve samimi bir duruşun ortaya koyabildiklerini, asıl bundan sonra göreceğiz.

CHP'nin, bu ülke için verecek hiç bir şeyi yoktur. Çünkü ruhu kararmış, zavallaşmış, ilkesiz ve dengesiz bir şekilde yolda yürüyen şaşkın ördek gibidir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türkiye'yi düşünmekten başka hiçbir şey yapmamıştır.

CHP her zaman Türk Milliyetçisi ve Ülkücü düşmanı olmuş, kendinden olmayanlara hayat hakkı tanımamış ve iftira atmayı kendine meslek haline getirmiştir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, HDP'nin bölücü tutumu karşısında zerre taviz vermemiştir.

CHP, terör örgütlerinin iştahını kabartmış, onlarla birlikte hareket etmiş, onlarla yol yürümüş, onlarla birlikte kader arkadaşı olmuştur.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Bölücülük yapan HDP'li milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılmalı" demiştir. Kalkmıştır!

CHP, bölücüler ile kol kola girmiş, omuz omuza, sırt sırta vermiş, gönül birlikteliği kurmuş ve nikah tazelemiştir. MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Bölücülük yapan HDP milletvekilleri tutuklanmalı" demiş. Tutuklanmıştır.

CHP, iki yüzlülüğü, dönekliği kendine rehber edinmiş, herkese mavi boncuk dağıtmış, tavşana kaç tazıya tut diyerek şarlatanlıkta sınır tanımamıştır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Bölücülük yapan HDP milletvekillerinin tutuklanması haklıdır, meşrudur" demiş ve yapılan tüm saldırılar karşısında Türk devletinin arkasında durmuştur.

CHP, çaresiz hale gelmiş, iftirayı ön plana almış, attığı iftiralarda boğulmuş ve çaresizliğini ortaya koymuştur. Çırpındıkça batıyor ve birgün yok olup gidecektir.

Teröristler için beraber yürüyen CHP-HDP sizin üzerinize artık tapulanmıştır. Terör örgütleri de malesef, CHP ile birlikte hayat bulmuştur.

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.