DEVLET BAHÇELİ’Yİ SEVMEZLER...

Bulunduğu yerde liderini; Liderinin işaret ettiği yerde ittifakını; İnandığı yerde aidiyetini savunmamak en hafif tabirlerle ilkesizliktir.!

Biz Türk Milliyetçisiyiz; kuşkusuz Milliyetçi Hareketçiyiz. DAVA'ya adanmışlığın emsalsiz timsaliyiz. Kişiliğimiz, dürüstlüğümüzde ve dik duruşumuzdadır. Söyleyin, hiç dürüstlerle maskaralar bir olur mu?

Devlet Bahçeli’yi sevmezler!.. Çünkü; Bir gün dahi siyasi hırslarını ülkesinin birliği ve dirliği üzerine çıkarmadığı için. Makam ve mevki hesabı ile bu ülkede bir gün dahi siyaset yapmadığı için.. Devletinin kayıtsız şartsız yanında durduğu için...

Hâlâ Lider Devlet Bahçeli'yi eleştiriyorlar... Hâlâ eleştirmekten bıkmadılar-usanmdılar. Şunu unutmayınız ki; Bilge Lider Devlet Bahçeli Ülkemiz için doğru yolda gerekeni yapıyor ve yaptıtırıyor!... Bozkurtlar da kutlu yolda Liderinin izinden yürüyorlar.

Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli diyor ki: “Vatan sahipsiz değildir! Millet yetim değildir! Devlet öksüz değildir!”

Evet; bugün de bakıyoruz ki, kırk yıllık Türk milliyetçiliği davasında yıllardır yanındayız, diyerek meclise giren ve hatta bakan bile olan şahsiyetler, bugün Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye başkaldırmış, daha önceki verdikleri sözlerini ahitlerini unutmuşlardır. Bundan da anlaşılıyor ki, bunlar gerçekten dava arkadaşları değil, menfaat arkadaşları imiş.

Sevmek, sevilmek herkes için geçerli değildir. Eğer birini seviyorsan, kırk yıl onun kölesi olursun, "Sevgin de hoş, kahrın da hoş'' diyerek, sabır gerekmez miydi.? Biz liderimizi ölümüne seviyoruz, Allah ona sağlık, huzur, bereket versin!

Sayın Semih Yalçın diyor ki: “Bu millet; iki keçiyi güdemeyen, eleştirmekten ve bozgunculuk yapmaktan başka marifeti olmayan sicilli bir güruhun temsilcilerini asla işbaşına getirmez. Cumhur İttifakının alternatifi de yine Cumhur ittifakıdır.”

Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli, çekilince, yetmiş milyonun, peşinize düşeceğini mi zannediyorsunuz...? Allah, ömür verirse göreceğiz.

Dava işler yolundayken "alkış fiğan" 4 puan geri gelince hançerlemek değildir. Dava dik duruştur! Sabırdır… Gayrettir… Mütevazı bir vefadır… Her şey ile hiçbir şey arasında kalan; ne çok şey var aslında… İşte onu fark edelim…

Geldik gidiyoruz işte, gelip kalan yok... Toprağa düşünce, dalıp çıkan yok... Kendinizi o kadar da önemli zannetmeyin... Nice öylesi vardı ki, bugün hatırlayan yok... Ey MHP ve Devlet Bahçeli düşmanları sizi adam yerine koyan yok...

Sayın İzzet Ulvi Yönter diyor ki: “Adamlık yıldız gibidir, parlamaya görsün bir daha sönmez... Güven ruh gibidir, bedeni terk etmeye görsün bir daha geri dönmez... Ahlak yoksa adamlık yoktur, güven yoksa insanlık yıkıktır... Rabbim doğru yoldan ayırmasın, doğru insanlardan koparmasın.”

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum