EDİP SEMİH YALÇIN ÜLKÜCÜDÜR, ÜLKÜSÜNÜN KORKUSUZ NEFERİDİR...

 

Sayın Edip Semih Yalçın, bir ilim adamıdır. Kendisine yapılan saygısızlığı kınıyoruz. Bizler kendisinden razıyız Allah'ta ondan razı olsun.

Sayın Vekilim, hiç üzülmeyin. İt ürür kervan yürür, kedi ciğere kavuşamamış mın-dar demiş, ey insanlıktan nasibini alamamış zavallılar, sizler Semih Hocanın ilminin ve hizmetinin tozu bile olamazsınız!

Sayın Edip Semih Hoca, bu davaya ömrünü vermiş, her daim davasının bülbülü olmuş, ahde vefayı bilen, nankör olmayan, bana göre bir ülkü devidir.

Sayın Edip Semih Yalçın, harama bulaşmamış, devlet malına el uzatmamış, kul hakkına göz dikmemiş bir serdengeçtidir.

Sayın Edip Semih Yalçın, kimsenin şerefine dil uzatmamış, aldatmamış, eğilmemiş, satılmamış, satılık adam olmamış ve adam gibi adamdır.

Sayın Edip Semih Yalçın, eğilmemiş, bükülmemiş, karanlık odalarda, karanlık koridorlarda gezmemiş ve karanlık işlerde olmamış bir dürüst değerdir.

Sayın Edip Semih Yalçın, ilim sahibi, irfan sahibi, bu davaya ilmiyle, irfanıyla hizmet eden bir ilim adamıdır.

Sayın Edip Semih Yalçın, MHP'nin başarısı için çalışan, varını-yokunu ortaya koyan, tertemiz bir isim olarak Ülkücülerin gönlünde taht kurmuştur.

Sayın Edip Semih Yalçın, başkaları gibi davasını satmayan, liderini arkadan hançerlemeyen, menfaati için takla atmayan tertemiz bir yürektir.

Sayın Edip Semih Yalçın, kötü kurtlar karşısında, Bozkurtça mücadele eden, kötü insanlar karşısında her daim dik duran, eğilmeyen bir gönül eridir.

Sayın Edip Semih Yalçın bana göre değerli, ahlaklı, sabırlı, dürüst, çalışkan, bilgili, namuslu ve şerefli bir MHP Milletvekilidir.

Maskeli tiplere karşı hepimiz dikkatli olmalıyız. Her MHP'li, her Ülkücü bu adamların destekçilerine karşı nefes aldırmamalıdır.

Bize benzemeye çalışan ama asla bizden olmayanlara karşı hepimiz uyanık olmalıyız!

Sayın Vekilim, değerli Büyüğüm rahat ol!... MHP direnen ve milli surları olan tek kaledir. Bu kalede Truva atları asla barınamaz.

MHP İstanbul Milletvekili Sayın İzzet Ulvi Yönter'in de ifade ettiği gibi, Sadık ve inanmış bir dava insanına bühtanın iki cihanda da vebali vardır. Edip Semih Yalçın Ülkücüdür, ülküsünün korkusuz neferidir...

Sayın Bora Ülker ne güzel ifade etmiş: Edip Semih Yalçın; ihanet sürecinde, Genel Merkezde dahi, Liderin yanında net duran ve her şeye göğüs geren samimi, bir ülkücü büyüğümüzdür! NOKTA!

Sayın Abbas Bozyel ne güzel demiş: Renkten renge girmeyi, daldan dala atlamayı marifet sayanlar, en sadık dava adamlarını fitne ateşinde yakmak için her alçaklığa başvurmaktadır.

Hadis: Sevgili Peygamberimiz buyuruyor ki; "Yüce Allah, yaptığınız işi sağlam ve iyi yapmanızdan hoşnut olur" buyurmaktadır.

Hz. Mevlana: Adam olmayanın eline bir mal, bir mevki geçti mi, herkesten önce kendi rezilliğini dinleyen kendisi olur.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR