EDİRNE MHP'NİN KALESİ OLACAK İNŞALLAH...

Yazıma; Bilge lider Devlet Bahçeli'nin anlam ifade eden şu sözleri ile başlamak istiyorum.. Lider diyor ki: "Kalpleri ile dilleri arasında uçurumlar bulunan, taktıkları maskelerin altında günahkar yüzler taşıyan, iyi gibi görünüp kötülüğe hizmet eden kim varsa günü saati geldiğinde mahşeri vicdana hesap vereceklerdir. Truva Atları'nın iki cihanda da yatacak yeri olmayacaktır."

Yanımızda görünüp sırtımızdan hançerleyenleri, yüzümüze gülüp içinden kinlenenleri biliyoruz. Bedeni yanımızda, beyni başka yerde olanlarda omurga yok, ölçü yok, ilke yok. Şahsi menfaat ne zaman neyi gerektiriyorsa ona göre davranıyorlar.

Edirne MHP İl Yönetimi ve İlçe Teşkilatları elini vicdanına koyarak, gerekeni yapacak ve herkesi utandıracaktır. Çünkü; biz doğru yoldayız. Allah bizleri doğruluktan ayırmasın, fitne üretenlere de fırsat vermesin.

MHP İl Yönetimi ve İlçe Teşkilatları gerekeni yapacak, üzerine her ne düşüyorsa yerine getirecektir. Kırk kapı gezenler, davamıza karşı nutuk atıyor. Hadi gidin başka kapıda gürültü yapın... Bu harekete dün yüreğimizi koymuştuk, bugün canımız feda....

Anlayacağınız Edirne Milliyetçi Ülkücü Hareket'in kalesi olacaktır. Ve kaleyi terk edenlerin, ilk fırsatta MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye sırt çevirenlerin pirim yaptığı böyle bir süreçte "İlle de DEVLET, İlelebet millet" diyerek MHP tarihine bir not daha düştü.

Hani bir söz var ya! Söz bilirsen söz söyle sözünden ibret alsınlar, söz bilmezsen sukut eyle seni bir insan sansınlar. Söz biter maskeler kalır. Ses biter hüzün kalır. Maske düşer yüzler parçalanır.

Cemil Meriç diyor ki: “Haksızlığın ve zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur. Ben tarafım, hakikatin tarafındayım...” Hakk’ın ve hakikatin tarafında olan dava ve gönül insanlarına selam olsun...

Fitne ve fesatla yolculuk edenin akıbeti bellidir. Niyeti halis olmayan zatların gideceği yer ise çöplüktür. Siyasi çöplükten medet umanlar, amansız kalacaklar koca çınara balta vurmak isteyenler baltayı kendilerine vurup, köksüz kalacaklardır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR