EDİRNE'DE BELEDİYELERİ MHP'YE VERİN...

Edirne'de Belediyeleri MHP'ye verin. Çünkü; 2014 Yerel seçimlerinde MHP'de 3 Büyükşehir, 4 İl merkezi, 79 İlçe, 46 Belde olmak üzere toplamda 132 belediye var. Bir tanesinde bile yolsuzluk, usulsüzlük yok!...

MHP olarak Edirne'de güçlü ve dinamik bir şekilde yerel seçimlere hazırlanıp Mart ayındaki seçimlerde, üç hilali Edirne Belediyesi’nin tepesine dikilmelidir.

Mart ayında yapılması hedeflenen yerel seçimlere MHP olarak çalışmalara yoğun bir şekilde devam edilmeli...

MHP’nin tüm kadroları ülkemizi ve Edirne'mizi yönetmeye taliptir ve bu şekilde güçlü ve tecrübelidir. Bu kadrolar aynı şekilde Edirne'de de vardır. Edirne'de MHP’nin Belediyeyi almaması için hiçbir engel ve sebep yoktur. Çalışmalar da tamamen bu yönde olmalıdır.

Mevcutta bir tane belediye başkanımız var. Bu belediye başkanımız seçilmeden önce söz vermiş olduğu vaatlerini yerine getirip, verilen vaatleri de aşmış bir şekilde ilçesinde hizmet üretmiştir. Belediye Başkanımız Sayın Bülent Şahinşah'ın başarısını tüm kamuoyu da yakından biliyor.

MHP Edirne'de çok güçlü çok dinamik bir şekilde yerel seçimlere hazırlanmalı... Adayları da en kısa sürede belirleyip seçim startını vermelidir. Önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan seçimlerde MHP olarak üç hilal burcunu Edirne Belediyesi’nin tepesine dikilmelidir.

Edirne ilçelerinde aday adayı olmak isteyen kişileri bugünden itibaren tespit edilmeli, hazır hale getirilmeli ve Edirne'de yerel siyasete hareket getirilmelidir.

MHP’nin varlığını da tüm ilçelerde ve Beldelerde göstermelidir. Tüm ilçelerde çalışmalarını da sürdürmelidir. MHP tek başına yerel seçime girip başarı elde edecektir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.