EĞİLMİYOR DİYE, KURDU HOR GÖRÜP, İTİ EL ÜSTÜNDE TUTAN UTANSIN!..

MHP ve Ülkücü camianın çok sevdiği ses sanatçısı Ali Kınık şiirinde çok güzel ifadede bulunmuş:

"Kendi öz yurdumda ben miyim garip? Beni bir köşeye atan utansın Eğilmiyor diye, kurdu hor görüp, İti el üstünde tutan utansın!.."

Samimi ve davasına yürekten bağlı her Ülkücü seçim sonuçlarına üzüldü. Üzülmekte de baştan sona haklı. Bazı kişilerde bu samimi üzüntüleri istismar etmeye kalksa da MHP utanılacak bir şey yapmadığı için değil, milletin değerleri ve menfaatleri yanında Milliyetçi duruş sergilediği için siyasi bedel ödemiştir.

MHP, hırsızlık yaptığı için mi siyasi bedel ödedi?

MHP, rüşvet olaylarına karıştığı için mi siyasi bedel ödedi?

MHP, PKK'ya yol ve dava arkadaşı seçtiği için mi siyasi bedel ödedi?

MHP, Türklüğe ihanet ettiği için mi siyasi bedel ödedi?

MHP, İslam'ın değer yargıları ve sembolleriyle dalga geçtiği için mi, sevgili Peygamberimizi aşağıladığı için mi siyasi bedel ödedi?

Kesinlikle hayır! Tersine bu yazdıklarımızı yapmadığı, yapana karşı çıktığı için bu siyasi bedeli ödedi.

MHP'nin başında "Allah son nefesimize kadar bizi ülkülerimizden, ilkelerimizden ve Türk milletine mensubiyet şuurundan ayırmasın." Diyen Devlet Bahçeli gibi bir lideri vardır. MHP o yüzden saldırı altında, Devlet Bahçeli o yüzden hedeftedir...

Millet için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün bu toplumda kazanan MHP ve Devlet Bahçeli olacaktır.

MHP 46 yıldır var oluşunu zikzaklar yapmadan dümdüz bir çizgide gerçekleştirmiştir. MHP, ne dediyse o görüşünü dast, düşman her kafaya işlemiştir.

İyi ki varsın MHP, iyi ki varsın Devlet Bahçeli! He ne hesap içinde olursanız olun hatırlatmak isterim ki... MHP ve Ülkücü camianın artık sizin U dönüşleriniz ile taçlandırdığınız omurgasız duruşunuz karşısında midesi bulunmaktadır.

Evet: Eğilmiyor diye, kurdu hor görüp, İti el üstünde tutan utansın!..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.