EY MERAL AKŞENER!... MHP DUALARLA KURULMUŞ BİR PARTİDİR

 

Ülkücü irade kıratı tökezletip Kurt'ta sarılarak, dereyi geçme planı yapanların farkındadır.

Bu dava öyle büyük dava ki tarifi mümkün değil. Bu dava öyle büyük dava ki herkes bu davaya lider olmaz. Bu dava Allah davasıdır. Allah için ve davası için varını yokunu ortaya koyan, nefsini yenen ve hayatını bu davaya adayandan lider olur. Ey Meral Akşener, Allah için konuş sen bu davaya lider olabilecek çapın var mı?

Bir kurdun arkasından 500 köpek havlar... Havlamıyorsa zaten o kurt, değildir...

Sayın Meral Akşener, Dün Lider Devlet Bahçeli'nin önünde; eğilip bükülüyordun, hamur gibi kalıptan kalıba giriyordun. Milletvekili olabilmen için liderin önünde takla atıyordun. Milletvekili olana kadar.. Kapısında beklerdin, önünde eğilip bükülürdün, asker gibi karşısında esas duruşta beklerdin yalan mı? Bunları ne tez unutun be abla.

İmkânların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun; derdinden büyük Allah vardır!

Milletvekiliyken lider Bahçeli'ye methiyeler düzerdin, yaşa-varol derdin, en büyük lider bizim lider derdin, lider Bahçeli'yi yere-göğe sığdıramazdın, şimdi ne oldu da, lideri arkadan hançerliyorsun?

Hak Teâlâ MHP ve Ülkücü camiayı korusun, fitnecilere fırsat vermesin. Birliğimizi, dirliğimizi bozmasın.

Etrafına bakıyoruz da, elle tutulur gözle görülür bir tane eli ayağı temiz kişi yok yanında. Bu etrafında olanlarla mı liderliğe soyunmuşsun? Ey Meral Akşener, titre kendine dön ve bu sevdandan vaz geç. Sen nasıl lider Bahçeli'yi arkadan hançerledinse, yanındakilerde seni hançerleyecek ve seni terk edecekler. Söylemedim deme.

Meydana baktığımızda "Eski kurtların, nallı kıratlarla" sarmaş dolaş hali nasıl bir akıl tutulmasının yaşandığını zaten gösteriyor... Kendi partisini bitirenlerin MHP'de ikbal araması ilginçtir... Siyasi tarih hayretle "Kurt ile Kıratın" yarenlik şovunu izlemektedir.

Sayın Meral Akşener, senin işin asla olamaz. Boşa kürek çekiyorsun. Çektiğin küreğin bir amacı da yok. Sadece mide bulandırmak, unutma ki, senin miden öyle bir bulanacak ki, inan ilacını dahi bulamayacaksın. Çünkü senin miden nasırlaşmış, ilaç tedavisini kabul etmez.

MHP'nin muhalifleri "Büyük Lider'i" istismara kalkışsa da "Güneşin balçıkla sıvanamıyacağı" da gerçektir. Ülkücü irade liderinin yanındadır...

Sayın Meral Akşener, hakkında bir çok dedikodu duyduk. Aslı var mı yok mu inan bilmiyoruz. Fakat söylenenlere bakılırsa bayağı atılımlar yapmışsın ama ağzına gözüne bulaştırmışsın.

1 Kasım'da MHP oy kaybetti diye Bahçeli'ye saldıranlara şunu hatırlatmak lazım; bir Kasıma kadar evde oturacaksın... MHP ve lideri başarısız olsun dileyeceksin... 2 Kasım'da yandaş arayacaksın... Sonra da liderlik hayali kurmak nasıl bir yanılgıdır? Bu nasıl bir ruh halidir?

Sayın Meral Akşener, bak biz diyoruz ki, bu davaya herkesten lider olmaz, hala bizlere inanmıyorsunuz. Hele hele sen ve senin gibilerden hiç olmaz. Akıllı olun, akılı hareket edin. Bu davayla dalga geçmeyin, vallahi de billahi de bu davaya ömrünü vermiş ülkücülerin bedduası seni ve senin gibilerini çarpar.

Meral Abla, Sahi be milletvekiliyken neden hiç gıkın çıkmıyordu. Tabi çıkmaz. Çünkü milletvekilliğin garantiydi. Her dönem milletvekili olurum sevdasıyla yatıp kalkıyordun. Demek ki, siyaset vefasızları ve nankörleri sevmez. Sen ve senin gibiler hem vefasız hemde nankörsünüz.

Sayın Meral Akşener, öyle televizyonlara çıkmakla, il il gezmekle sana liderliği kimse vermez. Haaa aklıma gelmişken sorayım? Sahi sen ve senin gibiler neden seçimlerde hiç çalışmadınız? Tabi çalışmazsınız. MHP barajın altında kalsın da Devlet Bahçeli gitsin diye!.. Eyyy Meral Akşener, bizi kandırırsın da, Allah'ı da kandıramazsın ya?

Sayın Meral Akşener bak, iyi konuşuyorsun, herkese mavi boncuk dağıtmayı iyi biliyorsun, tavşana kaç taziye tut yapıyorsun, arkadan da, dolanmayı da maşallah iyi biliyorsun.

Sayın Meral Akşener, yol yakınken bu olmayacak sevdandan vaz geç. Sahi yavu.. Bu harcamaların kaynağı nereden? İnan çok merak ettim de ondan sordum. Demek ki, sizde ve sizin gibilerde çok para varmış. Helal olsun ama?

Hiç heveslenmeyin, MHP ve Ülkücü camia size fırsat vermeyecektir. Çünkü siz ve sizin gibiler Ülkücü de değil. Hangi akla hizmet ettiğiniz hiç belli değil. Ama biz biliyoruz hangi akla hizmet ettiğinizi.

Meral abla, Dünya bir araya gelse MHP'de asla lider olamayacaksınız. Sade sen değil diğer adaylarda dâhil.

Birlerinin ihtirası var se, ülkücü iradenin de söyleyecek bir sözü olacaktır. Ülkücü iradenin yönü millet lideri Devlet'tir...

Asaletinle yürümene bak Türkmen beyi seni terk edersek mahşer günü Allah bizden sorsun.

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.