FETÖ, IŞİD, PKK BİRBİRİNİ TAMAMLIYOR

 

Kabul etmek durumdayız ki, Türkiye kuşatma altındadır. İhanet hız kesmiyor ve her koldan saldırıyor.

FETÖ kalleşliğinin tozu-dumanı kalkmadan, PKK kahpeliği sıraya girdi ve vahşi biçimde kan dökmeye devam ediyor.

Diğer taraftan bu kalleşlerin daha önce nasıl işbirliği yapıp, birbirlerini tamamladıkları ortaya çıkmaya başladı. İhanet yüzünü gösteriyor.

Millet olarak meydanlarda FETÖ ihanetine gösterdiğimiz tepkiyi, PKK için de göstermek zorundayız.

Sayın Devlet Bahçeli'nin daha önce söylediği gibi, İstanbul meydanlarında bayrak salladığımız kadar, bu vatanın dağlarına, bu vatanın taşlarına da şanlı bayrağımız korkusuzca dikilmediği müddetçe, son terörist teslim alınıp son silahı kırılmadığı sürece, bu millete huzur, bu ülkeye rahat yoktur.

Yargı, Ordu ve Emniyet başta olmak üzere bütün bürokraside ki temizliği tamamlayıp, arkayı sağlama almaya çalıştıklarını düşünmüştük.

Ancak, ortaya saçılanlar gösteriyor ki, neresinden başlayıp, nereye varacaklarını kendileri de bilemiyorlar.

Basına yansıyan haberlere, kulislerde konuşulanlara ve genel gidişata bakılırsa, AKP'nin gırtlağına kadar FETÖ'ye gömüldüğü anlaşılıyor.

Kime dokunulsa, bir ucu FETÖ'den çıkıyor.

Bırakın teşkilatları, belediyeleri, AKP gurubu içinde dahi önemli miktarda FETÖ'cü olduğu, bunların hiçbiri yalanlanmıyor. Bu işi nasıl temizleyeceklerine, nasıl bir yol ve yöntem izleyeceklerine bir türlü karar veremiyorlar.

İbret veren bağlantılardan, ilişkilerden söz edilmektedir.

Sonuçta neyle karşılaşacaklarını ve bunun partiyi ve hatta iktidarı nasıl etkileyeceğini kimse kestiremiyor.

Kesin olan şey, siyasete henüz el atılmadığı, ancak bu alanda ciddi, kararlı ve esaslı bir temizlik yapılmadan asla sonuç alınamayacağı ve bunun AKP'yi temellerinden sarsacağıdır.

Bu toz-duman içinde pırıl pırıl parlayan, en ağır şartlara, en amansız saldırılara rağmen temiz kalmayı başaran, hep haklı çıkan ve bugün milletin her yönüyle güvenip, inanacağı tek kurumun MHP, tek lider Devlet Bahçeli kalmıştır.

Bugün ülkemizin bekasına tehdit oluşturan FETÖ, PKK ve IŞİD'in ihanetler üzerinde ilerlediğini, aklı başında olan herkes görüyor ve biliyor.

Onun için diyoruz ki, bu üç ayak üzerine kurulan saç ayaklarını yok edin. Çünkü bu üç saç ayağı olan FETÖ, IŞİD, PKK birbirini tamamlıyor.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.