HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'YE SAHİP ÇIKINIZ

 

Bayrak şairimiz cennet mekân rahmetli Arif Nihat Asya'nın bir bayrak rüzgâr bekliyor dediği gibi şerefli Türk Milleti de rüzgâr bekliyor.

Türk Milletinin temel taşı geleceğin ümidi MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türk milletini sömürenlere dur diyecek, şahsında hayat bulacaktır.

MHP'nin iktidarında, Devlet Bahçeli döneminde hakimiyet güçlüden alınıp hakka tevdi edilecektir.

Onun için ben ülkücüyüm, ben Türk milliyetçiyim diyen kardeşlerim, yiğit dava adamı hareketin lideri Devlet Bahçeli'ye sahip çıkınız.

Cefakâr ve fedakâr Ülkücü kardeşlerim. Davamız mübarek, zaferimiz kutludur. Hak yardımcımız, âlemlerin efendisi müjdecimiz olacaktır.

Allah MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'yi ve Ülkücü kardeşlerimi utandırmasın. Yolları, bahtları açık olsun.

Yıllarca Türk Milletini hizmette ihmal eden siyasi partiler bundan sonra ne yapabilirler. Türkiye'yi Türkiye yapacak MHP'nin iktidarıdır.

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli akıllı, dürüst ve çalışkan olup, Türk milletinin emrindedir. MHP geleceğe damgasını vuracak tek partidir.

Türk milletinin gerçek manada sahibi MHP'dir. Türk milletine en iyi hizmeti verecek MHP'dir. Müspet düşünebilen, iyiyi, güzeli gören MHP'dir.

Kim ne derse desin MHP tek başına iktidara gelecek, Türkiye'ye gün doğacak ve Türk milletinin derdi bitecektir.

Adı şanı yüce Allah’ım, milletime göster milli iktidarı. Her seçim Ülkücülerin ve MHP'nin şahlanışına başlangıç olmalıdır.

Milliyetçiyim diyen herkes MHP çatısı altında toplanmalıdır. Terör MHP'nin tek başına iktidarı ile yok olacaktır.

En bilge lider Devlet adamı Devlet Bahçeli'dir. Bugüne kadar MHP ve Ülkücü camiaya zeval getirmemiştir. Allah kendisinden razı olsun.

MHP'nin tek başına iktidarı demek ilimde, teknikte, medeniyette Türk mucizesine giden mutlu yol demektir. Zafer inanların, zafer bizimdir.

Yazar Mustafa Ertekin'nin ifade ettiği gibi: Amacınız ne? Amaç ucu dış odaklara uzanan bir planın "Figüranı" olmak mı? Eğer amaçlanan MHP'yi ilkelerinden saptırmak ise... Koltuk uğruna davaya sırt dönmek ise... Aklın önüne geçen ihtiraslar sürecek ise... Ülkücü irade bu oyuna alet olmaz. Ne MHP, nede Devlet Bahçeli yalnız değildir... MHP'de çizgi kayması isteyenler var ise başka kapıya.

Allah MHP mensuplarının, Ülkücü camianın ve Hareketin Lideri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yardımcısı olsun. Âmin.

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.