HEDEF ÜLKE TÜRKİYE

Türkiye'yi teröristlerin saldırıları ile yıldırmak, güçsüz bırakmak ve tesirsiz hale getirmek için küresel güç sahnede yerini almıştır.

Bu küresel güçler ABD'nin uşağı olmuş, ABD için kendilerini feda eden sonra da ABD tarafından yok edilen piyonlardır!...

ABD birçok ülkeye saldırıp, o ülkenin toprağına el koyuyor, insanlarını acımasızca öldürüyor, kendi ülkesinin menfaati için can yakıyor.

ABD Irak/a saldırdı. Irak halkı ABD askerlerini çiçeklerle karşıladı, sevinç çığlıkları attı ve kendilerinden geçtiler.

Irak ABD'nin zalim askerlerinin, işkenceci, ırz ve Müslüman düşmanı olduklarını en kısa zamanda anladılar ve iğrenç yüzlerini tanıdılar.

ABD Irakta bir soy kırım uygulamıştır. Irak halkı büyük bedeller ödemiş, işkenceler, tecavüzler, katliamlar ve sürgünler yapmıştır.

ABD Irak'a huzur ve demokrasi getirecekmiş. ABD’nin demokrasisi Irak'ın namusunu elinden aldı, kadınlarına tecavüz etti, namuslarını kirletti.

Irak halkı, ABD çok çekti. Çünkü ABD dünyaya zalim olarak gelmiş, kan akıtmaktan zevk almış, insan öldürmekten mutlu olmuş bir hayduttur.

ABD kimseye dost değildir. O kendi menfaatinin dostudur. Menfaati için dostunu harcar da, arkadan da hançerler.

İslam Ülkelerinin durumu ortadadır. İslam Ülkelerini bu duruma getiren Ülkelerden biri ABD'dir. Ama unutulmasın ki, ABD'de dağılacak!

ABD çok ah almıştır. O ahlar ABD'yi yerle bir edecektir. ABD akıttığı Müslüman kanında boğulacaktır. Çünkü her ahın bir acısı vardır!...

Yıllar önce, "Model ülke Türkiye" diyen küresel proje, "Hedef ülke Türkiye" projesine mi terk etmiştir?

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.