"İP" DENEN PARTİ ASLA MİLLİ VE YERLİ DEĞİLDİR!...

MHP'den kaçanlar yanlarına siyasetin tozlu raflarında yerini alan eskimişleri de alarak, kendilerine yakışan bir parti kurdular. Bu İP denen partide kim yok ki? MHP, CHP, AKP, HDP ve diğer partilerden kaçanlar şimdi; el-ele, sırt-sırta, omuz-omuza, gönül-gönüle vererek aşklarını, sevdalarını ilan etmişlerdir.

Bunların alayı tencere-kapak misali gibi.. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. MHP'ye o kadar ip attılar ki, hedefi tutturamadılar. Yani MHP'ye attıkları ip bir türlü tutmadı. Neden tutsun ki, çünkü kendileri gibi İP de çürük ondan!...

MHP'den, CHP'den, AKP'den, HDP'den ve diğer partilerden kaçanlar İP denilen bir partide yuvalandılar. Hepsi birden koro halinde "Hepimiz kardeşiz" şarkısını söylemeye başladılar.

MHP'ye nankörlük ve vefasızlık yapanlar topluluğu yeni kurulan İP denen partide toplandılar.. Hâlâ MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar. Yahu arkadaş siz de hiç utanma-arlanma yok mu?

Ne olduğu belli olmayan ipsiz bucaksız yerlerin emrinde olan, İP denen partinin kime hizmet ettiği de üç aşağı beş yukarı belli olmuştur.

MHP'nin kaçkınları; Ülkücülüğü ve Milliyetçiliği ağızlarından düşürmüyorlardı.. Ne yazık ki, Ülkücü ve Milliyetçi söylemler İP'de yasaklandı! Tabii yasaklanacak.. Ağa babaları öyle istemiştir.

Yönü, kıblesi, omurgası olmayan, duruma göre şekil alan MHP kaçkınları, kimin kurdurduğu belli olmayan İP denen partide yuvalandılar.

Düne kadar Bozkurt işareti yapıyorlardı, şimdiyse Bozkurt işaretinin yapılması İP denen partide yasaklandı. Çünkü Milliyetçi ve Ülkücü gömleklerini çıkardılar.

Bu İP denen partinin söylemleri.. CHP'yi ve hatta HDP'yi geride bırakacak söylemlerde bulunuyorlar. Demek ki İP'in sahipleri böyle istiyor.

Ülkemizle meselesi olanların alayı İP'e sarıldılar ve İP'siz kuyuda buluştular. İP denen parti; nursuz, imansız, ilkesiz insanların ümidi oldu.

Ömürlerini MHP ve Ülkücü düşmanlığı ile geçirmiş olanların alayı İP'e son derece sahip çıkıyorlar, İP'te buluşuyorlar ve İP'e sarılıyorlar.

"İP" ve yandaşları ne yaparlarsa yapsınlar MHP'nin ve Ülkücülerin tozu dahi olamazlar. Çünkü İP denen parti asla milli ve yerli değildir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.