KARANLIK DÜNYANIN "İPİ" KARANLIKTA GEZİYOR...

"İP" denen bir parti'nin ipi kimin elinde hiç belli değil. Karanlık dünyanın İpinin karanlıkta gezdiği bir gerçektir. Çünkü hedefi olmayan, hedef saptıran, herkesi kandıran, yalan söyleyen ve herkesin önünde takla atan bu parti bir gün yok olacaktır.

Eğer bu İpe sarılanlar MHP'yi ele geçirmiş olsalardı MHP'nin nerelere savrulacağı, MHP'nin nasıl yok olacağını bir düşünün bakalım... Bunların alayı, farkına varmadan MHP'yi bitirip küresel güçlerin ekmeğine yağ süreceklerdi.

Lider Devlet Bahçeli ileriyi görmeseydi ufku, cesareti olmasaydı MHP'nin büyük bir felaketin içinde olacağı kesindi. Allah'tan Lider Devlet Bahçeli, bu felaketi gördü ve gerekeni yaptı. İyi ki tedbir aldı yoksa MHP'nin sonu olurdu.

Ülkemizi parçalamak için dış güçler ve terör örgütleri sinsi bir şekilde faaliyet gösteriyorlar el birliği içinde Ülkemizi parçalamak istiyorlar... Ve bunlara karşı şanı büyük mücadele eden MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücülerdir.

Ne yazık ki, kimin eli kimin cebinde, kimin ipi kimin elinde hiç belli değil. İşte bu zavallılar işlerini güçlerini bırakmışlar.. Aşağı MHP, yukarı MHP.. Vur abalıya abalıya.. Ama unuttukları bir şey var!... Sizin ipinizin kazığı dışarıya çakılmış ve ipiniz de bu kazığa bağlıdır.

Bu millet kimin nerelere oyuncak olduğunu, kiminle dans ettiğini, kimlerle karanlık dünyada gezdiğini, kimlere uşaklık yaptığını çok iyi biliyor. MHP bu milletin son ümididir.. Bu millet MHP'nin varlığına güveniyor.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, hep hedefte olup, küresel güçler ile ve bunların yerli işbirlikçileri durmadan MHP 'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar.

MHP'yi ele geçirmek ve MHP'ye Lider olmak isteyenler şaşkın ördek gibi ne yapacaklarını şaşırmışlar... En son olarak ABD'nin ve küresel güçlerin İpine sarılmışlar.

Bugün İpin ucu kimin elinde olduğunu bilmeyen ve peşlerine bilmeden takılanlar er veya geç anlayacaklar ve yuvalarına döneceklerdir.

Karanlık dünyanın İpi karanlıkta geziyor... İpe takılanların nereye varacakları hiç belli değil. Çünkü gittikleri yol ve sokaklar hep karanlık ucu hiç görünmüyor. Çok kısa zamanda çürük ip kopacak herkes dağılacak.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.