KARARLI, CESUR, FEDAKAR, VEFAKAR VE CEFAKAR LİDER DEVLET BAHÇELİ...

MHP ve Ülkücü camiayı bölmek-parçalamak için gayret sarf edenler... Saflara ayırmak için kalleşlik edenler Allah'ınızdan bulun.

Ey kahpeler ve şerefsizler!.. Unutmayınız ki, sizin çirkin emellerinize ve çirkin gayretlerinize.. Yüce Rabbim fırsat vermeyecektir.

Siz ve sizin gibi uşaklar, MHP ve Ülkücü camianın, Lider Devlet Bahçeli'nin tozu bile olamazsınız!.. Siz ve sizin gibiler ancak uşaklık yaparsınız, kölelik yaparsınız.

Nereden geldikleri ve nerede durdukları belli olmayan bu kıblesiz, emelsiz, nursuz.. Şereften ve iffetten yoksun olanların sonu hüsran olacaktır!..

Bu camiada olup da, ben ülkücüyüm, ben MHP'liyim deyip de bu mübarek camiaya sekte vurmaya çalışanlar, set olmak isteyenlerin alayı hindir ve Allah'ından bulacaktır. Hiç şansları yoktur.

Lider Devlet Bahçeli'ye karşı karalama kampanyası başlatanlar.. Şimdi de lideri savunduklarından dolayı insanlara iftira atıyorlar, gıybet yapıyorlar, dedikodu ve fitne çıkarıyorlar. Ne yaparsanız yapın gücünüz ve nefesiniz yetmeyecektir. İnşallah Allah'nızdan bulursunuz!..

Kendi nefislerini öne çıkaran bu nursuz, kıblesi belli olmayan, dedikodu ve fitne üreten bu şerefsiz oğlu şerefsizleri Allah yerle bir etsin.

MHP ve Ülkücü camiayı bölmek ve parçalamak için ne kadar vefasız ve nankör varsa birlik olmuşlar.. Devlet Bahçeli'yi hançerlemek için el ele vermişler ama başaramayacaklar!.. Çünkü Devletin sahibi var! Kimsenin gücü yetmeyecektir.

Küresel güçler ile aynı kulvarda koşan hainler Devlet Bahçeli'yi bitirmek ve yok etmek istiyorlar.. Liderin sahibi Allah'tır gücünüz yetmez! Daha çok boşa kürek sallarsınız. Alayınız gelse vız gelir tırıs gider. Siz ve sizin gibilerin kalbi mühürlenmiş, yüzünüzde nur kalmamış. Hiç aynaya bakıyor musunuz?

İçimizdeki hainlerin alayı ne kadar terör örgütü varsa onlarla eşdeğerdir. Çünkü bunların amacı-gayesi Lider Devlet Bahçeli'yi MHP'den uzaklaştırmaktır. Terör örgütlerin gayesi de aynı değil mi?

Dün Cennet mekân Başbuğ Türkeş'e yapılan şerefsizlikler, kahpelikler bugün Lider Devlet Bahçeli'ye yapılıyor. İnşallah alayınızın kökü kurur da bu camia rahat bir nefes alır.

Ne yaparsanız yapın Lider Devlet Bahçeli'ye gücünüz yetmeyecektir. Çünkü o Allah için çalışan, Cenab-ı Allah'ın rızasını kazanan Liderdir. Çünkü o Allah dostu bir liderdir.

Devlet Bahçeli ile Ülkücüler el-ele, gönül-gönüle, sırt-sırta, omuz-omuza vererek arkalarına bakmadan hak yolunda, Allah yolunda yürüyorlar.

Lider Devlet Bahçeli yolun, bahtın açık olsun. Allah yardımcın olsun. Yüce Rabbim seni istediğin hedefe ulaştırmayı nasip etsin inşallah.

Lider Devlet Bahçeli kararlı, cesur, fedakar, vefakar ve cefakardır. O asildir, erdemlidir, harama eli değmemiş adam gibi adamdır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.