KINALI ELLER İLE TAŞ ATILMAZ

Ne yaparsanız yapın, fitne-fesat üreterek, dedikodu yaparak, kin güderek, MHP ve Ülkücü camiada kimseyi inandıramazsınız! Çünkü siz nankörsünüz!

CHP'nin dümen suyuna kapılan zavallılar çırpındıkça batıyorlar, battıkça yok oluyorlar. 16 Nisan'dan sonra bunların esamisi okunmayacaktır. Bunların derdi evet-hayır referandum değil.. Bunların derdi Lider Devlet Bahçeli..

Meral Akşener ve tayfası şaşırmış, sarhoş olmuş, duvardan-duvara toslamış ne yapacağını ve nerede duracağını bilmiyor. Çünkü bunlarda vefa yok! Çünkü bunlar ve bunların alayı nankör!

Meral Akşener, etrafına toplamış olduğu kişilere Bozkurt işareti yaptırarak, aklı sıra MHP ve Ülkücü camiaya fitne sokarak bölmek istiyor.. Senin ağa babaların gücü yetmedi ki, senin gücün yetsin.

Meral Akşener, siyasi ikbali için tüm partileri tek tek dolaşıp siyasi rant elde etmiştir. MHP'de fitne başı oldu, Lider Devlet Bahçeli'ye tosladı toz oldu gitti!..

Meral Akşener, referandumda hayırcılar ile bütünleşmiş, kucağını açmış, ne olursan ol gel. İster PKK, ister CHP, ister HDP yeter ki Hayır de.. Yeter ki Devlet Bahçeli'ye karşı gel.

Meral Akşener, Hayır diyerek ne kadar Bölücü ve Hayırcı varsa onların değirmenine su taşıyor. Şu an aklını Devlet Bahçeli ile bozmuş-yemiş durumda.

Meral Akşener, CHP ile bütünleşmiş, Halk TV'nin borazanı olmuş ve yeni anayasayı anlatarak siyasi rant peşinde koşuyor. Ama yemezler...

Çatlasanız da, patlasanız da 16 Nisan Referandumunda EVET çıkacak, MHP iktidara gelecek, 2019 yılında Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı olacak.

Yazar Erhan Özçalır'ın da ifade ettiği gibi; Züccaciye dükkanında fil gibi dolanılmaz. Harcı, başı kınalı binlerce şehidin kanı ile karılarak yoğrulmuş eve; eli kanlı, yüzü kanlı katillerin gecekondusundan, kınalı eller ile taş atılmaz.

Şahsi menfaatler, çileli ve dualı bir hareketin üzerinde tutulmaz. Fitne mayası, bu uçsuz bucaksız okyanusta tutmaz, tutamaz.

Buna kul müsaade etse, Cenab-ı Allah müsaade etmez. Bu arada, "MHP bitecektir" diyenler; siz yokken MHP vardı. Siz varken, MHP yine vardı. İmdi, siz yoksunuz. Yine MHP vardır. Türk Milleti var oldukça da, MHP var olacaktır!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR