LİDER DEVLET BAHÇELİ BU ÜLKE İÇİN BİR ŞANSTIR, BİR NİMETTİR

Türkiye'de ne kadar bölücü unsurlar varsa hepsi ittifak halinde Ülkücülere, MHP'ye ve onun Lideri Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar!..

Ana muhalefet partisi bile AKP'nin gitmesi uğruna, MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyor, Ülkenin felaketine seyirci kalıyor.

Ey CHP çatlasan da patlasan da, AKP'den kurtulalım derken, Ülkenin felakete sürüklenmesine MHP, Lider Bahçeli ve Ülkücüler izin vermeyecektir.

Devlet Bahçeli'ye saldıranlarda ne hasiyet ne şeref var!... Bahçeli ve Ülkücü evlatları bu Ülkeye zarar gelmemesi için mücadele ediyorlar.

Ey CHP! PKK denilen fitne yok edilmeden, Türk milletinin huzur bulması mümkün değildir. Ey CHP sen huzuru boz, MHP ise huzur ortamı için çırpınsın.

Terör örgütleri Ülkücülerin kanını içse doymaz. CHP ise terör örgütleri ile hep dans yapıyor. Muhalif kanatta olanlar ise CHP ile birlikte ve CHP'ye figüranlık yapıyorlar.

Lider Devlet Bahçeli, bu ülke için bir dirençtir, bu ülke için bir şanstır, bu ülke için bir caydırıcı unsurdur ve bu ülke için bir Nimettir.

Lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet yapanlar unutmasınlar ki, Allah doğrunun yanındadır.. Lider Bahçeli hep dürüst ve doğru hareket etmiştir.

Nefsine mahkum olandan Ülkücü olmaz! Lider Devlet Bahçeli'ye hakaret edenler, küfür edenler ve baş kaldıranlar yerlerde sürünenlerdir.

Lider Devlet Bahçeli'nin de ifade ettiği gibi: Ülkücü olmak zor, Ülkücü kalmak en zor. Bence Lider Devlet Bahçeli Allah'ına kadar Ülkücü!...

Lider Devlet Bahçeli'nin kıymetini bilelim, liderimiz hem camiamız hem de Ülkemiz için büyük bir şanstır, büyük bir Nimet'tir. Bu şansımızı iyi değerlendirelim.

Onun için diyoruz ki! Bu ülkenin gerçek anlamda tek Devlet Adamı, MHP ve Ülkücü camianın tek gerçeği ve değişmez Lideri Devlet Bahçeli'dir..

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.