LİDER DEVLET BAHÇELİ DİMDİK AYAKTA...

Ama daha biz ölmedik! Çok şükür Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ile MHP ve Ülkücü camia dimdik ayakta Allah'ın izniyle... Millet için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün bu toplumda kazanan MHP ve Lider Devlet Bahçeli olacaktır.

Bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli hangi duruşu sergiliyorsa Başbuğumuz Alparslan Türkeş de aynı duruşu sergilemiştir.

* Geçmişine baktığımızda "Adamlık"...

* Gizli yardımlarında "İnsanlık"...

* Tespitlerinde "Haklılık"...

* Siyaset anlayışında "Ahlak"...

* Büyüklerine ve küçüklerine karşı davranışlarda "Saygı"...

* Parti çizgisinde, geçmişiyle çelişmeyecek kadar "Netlik." Ne aranır başka liderde... Bela mı?

Nelere katlandı bu yürek!... Her defasında affetti... Ve her defasında ihanete uğradı... Sırtımda hançerlenmedik yer kalmadı dedi de... Yine affetti... Koca yürekli adam...

Zalimin zulmü ve yalanı varsa mazlumun da Allah'ı var diyorum. Siz yalanlar anlatın, biz de doğruları anlatmaya devam edeceğiz.

MHP’nin 51 yıllık siyasi geçmişinde fitne ve ihanet hareketi hep aynı yolu denemiştir. Önce liderliği ve kadroyu ele geçirmek, olmadı lider kadrosunu itibarsızlaştırmak, o da olmazsa MHP’yi tümden itibarsızlaştırmaya çalışmak.. Ama hep hüsrana uğradılar!! Fitneci başaramayacaksın...

Kendisini hâlâ Ülkü devi gören fitne üreticiler, Yaşar Okuyan'ın Başbuğ'a ve MHP'ye ihanet gerekçeleri ne ise sizin bugün lidere, partimize ihanetiniz odur. Ne kadar kendinizi gizlemeye çalışsanız da bizin için Yaşar Okuyan'dan hiçbir farkınız yoktur, bize iki kez aldanmak yok.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin kapısı da, davası da, yolu da tektir. Başka hiç bir kapı, hiç bir sancak bize anlam ifade etmez. Bayrağımız; Şanlı Al Bayrak. Sancağımız; Nazlı Üç Hilal. Armamız; Gök renkli Bozkurt’tur bizim. Yaşa; Sonsuza dek, Var Ol MHP.

Çare birliktedir; sırtlanlar ve çakallar bir oldu ise Bozkurt’a düşen birlik olmaktır. Birlik olmak mesele; yan yana olmadan bir olunur, ancak; birlik olunmaz. Birlik olmak başka, bir olmak başka. Birlik olmak; omuz omuza , yan yana olmaktır.

Bozkurtça takip ederiz; gece gündüz, yağmur çamur, kar boran, sehpa zindan, ölüm demez takip ederiz. Yolumuz; Türk’ün İstiklal Yolu, Hedefimiz; Turan’dır. Türk’ün Yoluna binlerce yıldır bin ihanet çadırı kuranları da biliriz.

Lider Devlet Bahçeli'nin işaret ettiği; "Ayaklarımız yerden kesilmemek kaydıyla parmaklarımızın ucuyla yıldızlara ulaşabilmeliyiz" tarifi, Ülkücünün inanç çerçevesi hakkında sıradan insanlara, Ülkücü tarif etmek açısından yeterli olacaktır.

Lidere sadakat ülkücünün şerefidir. Yolundan yürüdüğümüz liderimizin fedakarlığı ve hizmet aşkı bizim için en büyük heyecan kaynağıdır.

Yazımı; Sayın Cemal Enginyurt'un şu sözleri ile bitiriyorum.. Diyor ki; Kendine Ülkücü diyen, ayrılık ve fitne tohumu eken, kendini bir pislik zanneden, evdeki ailesinin adam yerine koymadığı, yaptığı hiç bir işte başarılı olamayan, korkak, sefil, çukur tipler! Milletvekili beğenmez, Belediye Başkanı sevmez, İl ve İlçe başkanı kıymeti bilmez. Oğlum bas git.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR