LİDER DEVLET BAHÇELİ İKTİDARA KOŞUYOR

Lider Devlet Bahçeli, ileriyi görmüş, hedefi koymuş, setleri bir bir aşmış, MHP'nin iktidar hedefini yakalamak için dik durmuştur.

Ömrünü verdiği bu kutsal dava için çekmediği sıkıntı kalmamıştır. Lider Devlet Bahçeli'nin Çektiği sıkıntıların mükafatı elbette ki, karşılık bulacaktır.

Kim ne derse desin, Lider Devlet Bahçeli emeğinin, sabrının, çalışmasının, hayır-hasenatının ve dürüstlüğünün mükafatını Allah'tan alacaktır!

Lider Devlet Bahçeli'ye en büyük sıkıntıyı değer verdiği kişiler vermiştir. Çünkü değer verdiği kişilerin alayı vefasız ve nankör çıkmıştır.

Bana göre: Nankörlerle, vefasızlarla, hainlerle, iyilik bilmeyenlerle ve arkadan hançerleyenlerle Lider Devlet Bahçeli yola çıkmamalı!...

Biz bu tip şarlatanları Başbuğ döneminde de gördük. Oyun aynı, rejisör aynı, oyuncular aynı... Hepsi ne kadar da birbirine benziyor değil mi?

Devlet için, millet için, Türkiye için Lider Devlet Bahçeli kelle koltukta geziyor.. Utanmaz adamlar hâlâ liderimize iftira atıyorlar!

Liderimiz hak yolunda, hakikat yolunda, Allah'ın emrinde, imanıyla, duruşuyla, ilkeleri ile ve arkasına bakmadan yürüyen yiğit bir Liderdir.

Lider Bahçeli'yi desteklediğimizden dolayı, şahsımıza küfür edenler, hakaret edenler ve iftira edenler unutmasınlar ki, biz doğru yoldayız ve sizi Allah'a havale ediyoruz utanmaz adamlar!..

Biz çıkardığınız bütün engelleri yıkar, Liderimizi yalnız bırakmayız! Çünkü o Allah'a sığınmış hakka ve iktidara yürüyor.

Dün Bahçeli'yi yere-göğe sığdıramayanlar, bugün yerden yere vuruyorlar!.. Dün Bahçeli'nin önünde takla atanlar, bugün arkadan hançerliyorlar!

Ne yaparsanız yapın, Lider Devlet Bahçeli'ye alayınızın gücü yetmez. Çünkü o davasında samimi, çünkü o MHP'nin iktidarına inanıyor ve Hakka koşuyor.

Allah Devlet Bahçeli ile beraberdir. Çünkü O İslamiyeti güzel yaşıyor, o hayırsever, o fakir-fukara dostu, o mükemmel bir Allah dostudur.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.