LİDER DEVLET BAHÇELİ ÜLKÜCÜLERİN HEM AĞABEYİ HEM DE LİDERİDİR!

MHP'nin bugün buralara kadar gelmesinde lider Devlet Bahçeli'nin sabrı, gayreti, ileriyi görmesi vardır. Ülkücü evlatlarının ise lidere sadakati büyüktü.

Ülkücü Başbuğuna sevdalı, Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde, kutlu davasının başarısı için ter döken yiğit serdengeçtilerdir.

Ülkücü bu davanın bedelini kanı-canı ile ödedi. Lider Devlet Bahçeli MHP'yi dış güçlere teslim etmedi ve MHP'nin varlığı için hayatını ortaya koydu.

Ülkücü, bu davanın bedelini hapishane köşelerinde ve işkence hücrelerinde ödedi. Lider Devlet Bahçeli, Ülkücülerin, davanın ve MHP'nin dağılmasını önledi.

Ülkücü, davanın bedelini işinden atılarak, sürgün edilerek, açığa alınarak, çile çekerek ödedi. Lider Devlet Bahçeli ise Ülkücü evlatlarına can-canan oldu!

Ülkücü bu davanın bedelini, aç, susuz, namerde muhtaç kalarak ödedi. Lider Devlet Bahçeli, Ülkücü evlatlarına ağabeyi olmanın gereği neyse onu yaptı.

Ülkücü, bu davanın bedelini 1980 öncesi-1980 sonrası Üç hilalli bayrağımızı hep dalgalandırdı. Lider Devlet Bahçeli ise MHP'ye hep ivme kazandırdı ve bugünlere kadar getirdi.

Ülkücü, MHP'nin başarısı için koştu, terledi ve zorluklara karşı göğüs gerdi. Lider Devlet Bahçeli, yılmadan, usanmadan mücadele etti ve yüreğini ortaya koydu.

MHP'nin yükselişinde Ülkücünün kalbi, gönlü ve zekası vardır. MHP'nin bugünlere gelmesinde lider Devlet Bahçeli'nin gönül bağı ve samimiyeti vardır.

Kimse "Öküz öldü, ortaklık bitti" demesin. Lider Devlet Bahçeli'ye yapılan haksızlıklar, hakaretler vicdanlarda saklıdır.

Kimse "Köprünün altından çok sular aktı" demesin. Lider Devlet Bahçeli'ye yapılan saldırılar, iftiralar ruhumuzda tazeliğini koruyor.

Devlet Bahçeli, Ülkücülerin ağabeyidir. Çünkü o bir Türkmen beyidir, çünkü o bir asildir, çünkü o bir erdemdir, çünkü o bir liderdir.

Devlet Bahçeli, Ülkücü evlatları ile coşan, Ülkücü evlatları ile bütünleşen, çünkü o eğilmeyen-bükülmeyen, sözünün eri yiğit bir liderdir.

Şuradan sesleniyorum; Vallahi de - Billahi de Ülkücünün bedduasını alan hiç kimse iflah olmaz. Lider Devlet Bahçeli lekesiz ve tertemiz bir Ülkücü liderdir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.