LİDER DEVLET BAHÇELİ'NİN İŞARET ETTİĞİ YOLU İYİ GÖRÜN...

Bugünkü yazıma yazar Sıtkı Şeremetli'nin anlam dolu şu sözleri ile başlamak istiyorum. Yazar diyor ki: Şu MHP'de; Menfaat yok.. Koltuk makam yok.. Çile var.. Sıkıntı var.. Sabır var..

Peki o zaman MHP'de ne işin var? MHP, Mutlaka iktidar olmalı! Neden? Çünkü güç orada, zenginlik orada, ikbal orada. Peki ülke!.. İşte dostlar yanlış burada...

Siyasi varlık nedenlerini kişisel güç ve zenginlikleri ile bir tutanların hatası burada. Ne diyorlar? İktidarın siyasi gücüne sahip olabilmek için şeytanla bile ortaklık yaparız.

Halbuki siyasi partilerin öncelikli var oluş nedenleri Millete hizmet, Devletin bekası, Vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Bunlar olmazsa siyasi partilerin varlık nedenleri de ortadan kalkar. Önce ülkem, sonra partim İşte bu noktada MHP'nin farkı ortaya çıkıyor.

Ülkesinin varlığını siyaset pazarında satışa çıkarmayan MHP, 50 yıldır varlığını sürdürüyor. Bu Ülke bizim, bu Vatan bizim, bu Devlet bizim. Cumhuriyet tarihinin en tehlikeli günlerini yaşıyor. İçeriden ve dışarıdan Türk varlığına kast eden tüm güçler bütün güçleri ile saldırıyorlar.

Böyle bir dönemde MHP'nin söylediklerine kulak verin. MHP'nin işaret ettiği yolu iyi görün. Çünkü MHP, iç ve dış şer güçlerin, ihanet odaklarının ele geçiremediği son kaledir.

Şimdi, bu karanlıktan kurtulma, akan kanı durdurma, ihanet oyunlarını bozma zamanıdır. Yani aydınlık bir gelecek, ülkemizin ve evlatlarımızın aydınlık yarınları için MHP'nin söyledikleri iyi anlaşılmalı ve takip edilip uygulanmalıdır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin işaret ettiği yolu iyi görün, kendinize gelin ve bu yolu takip edin. Yoksa Ülke bir 15 Temmuz'u bir daha görme gibi bir lükse sahip değil. Akıllı olun, akıllı hareket edin. Yoksa son pişmanlık fayda vermez. Çünkü bugüne kadar Lider hep halkı çıktı.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR